Diskusia k novému systému paladinov

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Článok o novom systéme paladinov nájdete tuto.

V tejto téme môžete diskutovať - zaujímajú nás nielen vaše prvé dojmy, ale aj druhotné pojmy a skúsenosti potom, keď si to vyskúšate :)

Názory potom posielame tvorcom hry, aby sa doladili niektoré z vecí a celá funkcia stala ešte lepšou.
Poprosíme vás o slušné a konštruktívne komentáre ;)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak tak. Akože ok chcete niečim zaujať dobre ďalšia možnosť pre stratégov čo mi vyhovuje ale ZASE MOŽNOSŤ dokonca kúpiť XP čo je FAKT MOC! Paladin bol jediný ktorý nepýtal od teba pb. Áno ok dávam tomu šancu však nech je to zaújmavejšie len prosím INNO fakt aj tam nedávajte možnosť nejakej výhody za pb. Niekde to musí mať svoj limit. Však pomaly už aj za založenie kmeňa bude treba zaplatiť pb! Netreba to preháňať !
 

DeletedUser17114

Hosť
ja sa čudujem že ašte nieje možnosť kuppovať šlachtu za pb a 2 hodiny od spustenia sveta bude niekto stavat panski dvor
 

DeletedUser18325

Hosť
Jedine + nebudu na mape mali deffari s ohnami...
Inak somarina zas len o peniazoch...
 

DeletedUser17462

Hosť
Tak tak. Akože ok chcete niečim zaujať dobre ďalšia možnosť pre stratégov čo mi vyhovuje ale ZASE MOŽNOSŤ dokonca kúpiť XP čo je FAKT MOC! Paladin bol jediný ktorý nepýtal od teba pb. Áno ok dávam tomu šancu však nech je to zaújmavejšie len prosím INNO fakt aj tam nedávajte možnosť nejakej výhody za pb. Niekde to musí mať svoj limit. Však pomaly už aj za založenie kmeňa bude treba zaplatiť pb! Netreba to preháňať !
To nie je že xp za pb ale že si môžeš tie skilly resetnúť...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak potom prepáčte asi moc rýchlo som si to kukol na bete:D Ale aj tak je tam možnosť zrýchliť expenie za PB teda v podstate kúpiť si skill. Tak ale aj to je blbosť resetovať skilli za 150PB. To je akože nato aby som ja mal skilli na palachovi na útok ide po mne niekto resetnem a hodím všetko na obranu? Akože naozaj?:D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Je tam dosť obmedzení, aby neboli zvýhodňovaní platiaci hráči až príliš.
Resetnúť si to síce môžeš za body, ale na nastavenie nových schopností musíš mať potrebné knihy - a tých je obmedzený počet ;)
 

DeletedUser17114

Hosť
Je tam dosť obmedzení, aby neboli zvýhodňovaní platiaci hráči až príliš.
Resetnúť si to síce môžeš za body, ale na nastavenie nových schopností musíš mať potrebné knihy - a tých je obmedzený počet ;)


Ale je to aj tak nefér vždy sú zvihodnený platiaci hráči čo tak dať každý nový svet dať limiti kolko pb môže daný hráč za deň minuť ? svety by trvali dlhšie viac hráčov by to hralo a nekončily by sa tak rýchlo ? ok premiovy trh ok berem berem aj 20% suroviny plus ale ked už je niaja akcia tipu erby,šlachtický veľtrh a aj tam je to raz za určité obdobie a aj stade chcete vytiahnuť pb ? ako dáte pár premiový účtov dobre ale aj to je ťah že dám tam tých 50 pb však ešte niečo vyhrám a zrazu zaťnú padať meč 5% obrana 10% sekera útok obrana ? náhoda myslím že nie kedy boli zvihodnený neplatiaci hráči nikdy ...Však ? asi by si nemal na chlebík MatthewFOX alebo čo ešte aj tie míľniky berú platiaci dám priklad neplatiaci hráť má priklad 500 dedín trvá mu dve hodiny kým to obehne platiaci má 500 dedín trvámu tak max 10 minut dať raziť mince...A je mi v podstate jedno či ma bloknete alebo my dáte perma ban čím dalej tým viac dolu vodou to ide ale vám je to jedno zaplatené dostanete a ak sa ozvem niečo k pb tak ma hned odbyje stým že nech to dám do návrhou na zlepšenie dk prauda je kruta a nie každý ju znesie tak či tak ja to nezmením a ešte tá rýchlosť sveta 39 je 1 ? každý druhý svet je rýchlosť 1 a rýchlosť 2 bola naposledy na svete 28,34 tak dakujem ..!
 

DeletedUser18175

Hosť
Píšeš ako by mal MathewFOX za to nejaké veľké peniaze a ako by to vymýšľal celé on :)
 

DeletedUser17114

Hosť
to nie ale strašne si obhajuje pbčkárov kaby karma niesme spolu v jednom kmeni
 

DeletedUser17114

Hosť
však jasne aj tý čo majú prémiové chcú hrať bez nich ale vždy sa nájde niaka opica čo tam nasype xy euro a ked si ho chceš udržať aj na úzde z bodmi tak ...
 

DeletedUser15913

Hosť
Podľa môjho názoru je to blbosť. Klasika najlepšia. Každý mi dá asi za pravdu, že na ohne celý tento ,,lepší paladin" nemá...

S pozdravom *Pat a Mat*
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Milí hráči,

ako sa vám páčia nové možnosti s odstupom času? :)

Čoskoro budeme preposielať názory a postrehy ohľadom nového systému paladinov tvorcom hry. Ak máte teda čokoľvek na srdci, napíšte to sem a ak to bude vhodné, konštruktívne ap., prepošleme to :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Nepáči sa mi moc, že vôbec to nie je strategické . Nemôžem si vybrať čo chcem aby paladin mal. Síce kniha padá väčšinou z toho, ako sa na ten level dostal ale aj tak je to obmedzujúce. Viac sa mi páči starý systém i keď sa ešte nedala vyskúšať možnosť viacerých paladinov ,čo si myslím žeby mohla byť celkom haluz. V každom prípade dal by som slobodnú vôľu si vybrať paladinovi čo má cvičiť a pod... Teda vybrať si paladina na útok rozvoj alebo obranu. + Neviem či je paladin obmedzený levelom ale ak by sa dal vybrať smer schopností paladina, tak by som to dal tak, aby nemohol byť každý paladín na všetko. Napríklad 3 paladinovia dokopy by mohli mať všetky schopnosti. Teda, maximálny level paladina by bol 16. Keby to takto fungovalo, zmenil by som ešte výskum paladina a to tak, že by som odstránil stupne odomknuté podľa levelu paladina. Teda 4 stúpeň paladina by sa neodomykal až na 24 leveli paladina ...
To je môj názor na tento systém paladinov... :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
Je tam dosť obmedzení, aby neboli zvýhodňovaní platiaci hráči až príliš.
Resetnúť si to síce môžeš za body, ale na nastavenie nových schopností musíš mať potrebné knihy - a tých je obmedzený počet ;)
obmedzeny pocet?!! takze je to o cakani na nahodne body a nahodne knihy....? sa pytam bo dost dlho tam vidim len jedno cislo a neviem ako ho ovplyvnit.

ju, uz som to ovplyvnila "treningom" ahaaaa :))))
tak ale to treba napisat jasnejsie lebo sa nemam strategiu na zaciatku :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore