Diamantová baňa 2018

Téma v 'Archív oznámení' založená od MatthewFOX, 3. Jan 2018.

Zdieľať túto stránku

 1. MatthewFOX

  MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

  Člen od:
  23. Máj 2008
  Príspevkov:
  1.121
  Získané páči sa:
  132
  Diamanty, diamanty! Novinky sa šíria dedinou ako oheň. Dedinčania objavili bane, v ktorých sa nachádzajú hodnotné drahokamy!
  Pohotoví strážnici sa už postarali o to, aby nepadli do rúk nežiadúcim osobám.
  Správa o drahokamoch sa rozšírila do celého sveta a obchodníci, majstri či žoldnieri dorazili z diaľky, aby ponúkli svoje služby výmenou za vzácne kamene.

  Milí hráči,

  herná udalosť Diamantová baňa začne 10. januára (00:00) a skončí 14. januára (23:59).
  Počas štyroch dní tak budete môcť zbierať hodnotné drahokamy a nakupovať za ne mocné predmety!


  (video má aj slovenské titulky)

  Udalosť Diamantová baňa je rozdelená do kôl, z ktorých každé trvá osem hodín. Keď otvoríte obrazovku s udalosťou, uvidíte banský vozík, ktorý dokáže odniesť tri drahokamy. Všetci hráči získajú jeden banský vozík zdarma každé kolo. Takisto máte šancu objaviť ešte jeden banský vozík zadarmo, a to práve počas budovania budov v dedinách.

  Drahokamy majú rôznu hodnotu a môžete za ne nakúpiť vzácne predmety, ktoré sú zobrazené v spodnej časti stránky s udalosťou. Raz za kolo je možno tiež vymeniť iba jeden drahokam za nemennú odmenu, ktorú takisto nájdete v danom okne. Odmeny za jeden drahokam ostanú rovnaké počas celej udalosti. Avšak ponuky, ktoré sa nachádzajú úplne naspodku, sa budú meniť každých 24 hodín, takže sa tým zmenia aj možnosti pre ich nákup.

  Keď sa udalosť (alebo aj jednotlivý cyklus) skončí, všetky drahokamy budú odstránené. Čím viac ich pred koncom miniete na nákup predmetov, tým lepšie!


  [​IMG]
  Dúfame, že sa vám udalosť bude páčiť :)
  Tiež nám môžete zanechať svoj názor v diskusnej sekcii: Diskusia k udalosti Diamantová baňa

  Nech sa vám darí!