Deff hráč-otázka

  • Zakladateľ témy DeletedUser17423
  • Vytvorené

DeletedUser17423

Hosť
Zdravím chcel by som sa opýtať akú najlepšiu deff je najlepšie stavať teraz v hre? myslím s týmto novým paladinom a kostolom či sa mi oplatí katy stavať alebo nie ak áno koľko či radšej viac lukou a menej šermu a kópií alebo naopak a tak podobne za odpoveď vopred ďakujem
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Keďže už paladín nemá k dispozícií ohne tak katy by som neodporúčal moc robiť do obrany... Ďalej ide o to či chceš rýchlu formáciu alebo pomalú ale o čosi kvalitnejšiu,ďalej zohráva rolu aj aký čas sa to verbuje. Nový paladin podporuje len kopije a šermy preto nie je odveci ani formácia kopij a šermov iba. Najlepšia zatiaľ je však asi stále rovnomerná :kopije,šermy,luky - ale tu už nie je taká podpora od paladina + má to trocha slabinu na útok z luk na koni. Najrýchlejšia a najpoužívanejšia je rýchla podpora: kopije,ťažká a niektorí stavajú aj luky. Ak stavaš aj luky bude to trvať o čosi dlhšie teda je to na tebe...

Celková odpoveď: Každá formácia je na niečo dobrá teda nedá sa povedať ktorá je najlepšia keďže každá ma výhodu na niečo iné. Katy do obrany nie sú moc výhodné keďže nie je už predmet do obrany na nich. Neviem či kostolom myslíš strážnu vežu alebo fakt kostol ale myslím si že to nič neovplyvňuje. Paladin v obrane podporuje hlavne kopije a šermy obe až o 30% teda ak rátaš obranu s paladinom momentálne by asi najlepšia bola formácia ako na výdrž kopije šermy z predpokladom že tam paladin bude ale závisí aj od situácie :)
 
Hore