Debata za Bezsennej noci

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Tu môžete debatovať o všetkom, čo sa týka i netýka sveta 59.

Prosím, dodržiavajte pravidlá fóra.

Príjemnú zábavu!
 

DeletedUser11471

Hosť
Hej foxxo by ma zaujímalo ako majú 20 ľudia získať 75% :D Keď to majú problém 35-40 členovia pri veľkej rýchlosti :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Svety sú menšie, takže by to nemal byť problém :) niektoré svety sú pre 10 členov (NL70, CH50, US43) a fungujú :P
 

DeletedUser11471

Hosť
Svety sú menšie, takže by to nemal byť problém :) niektoré svety sú pre 10 členov (NL70, CH50, US43) a fungujú :P

Jasné že sú, ale kvôli čomu? Písal som chalanom, či ideme 59 a uvideli nastavenie asi nie :D Neviem čo sa rovnáme zahraničnom svetom, ale keď hej kde sú tie svety čo majú oni bez pb trhu podobných veci, aha veď slovensko je malé nemôžeme sa rovnať iným ale teraz sa už môžeme :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Až nato že Fox poukazuje na jazykové verzie ktoré sú ešte menšie ako naše a svet bez pb trhu nemajú ... A podľa trhu INNO sa radíme skôr k nim ako k tým verziám ktoré majú aj svety na žiadanie ;)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Až nato že Fox poukazuje na jazykové verzie ktoré sú ešte menšie ako naše a svet bez pb trhu nemajú ... A podľa trhu INNO sa radíme skôr k nim ako k tým verziám ktoré majú aj svety na žiadanie ;)
V tom prípade by som sa rád nechal poučiť o tom, aké svety na zažiadanie majú v iných jazykových verziách. Pracuješ tam? Pomáhaš tam? Máš prístup k interným údajom? Pokiaľ áno, rád sa dozviem niečo, čo ešte neviem :)

Ale k vašim pripomienkam - riešilo sa to tu toľkokrát, že už ani neviem, či to má zmysel znova opakovať. Prémiové nastavenia sú (až na naozaj zvláštne výnimky) štandardne nastavené všade. Neexistuje svet, kde by "na požiadanie" nepridali napr. prémiový trh a podobne. Takéto štandardy sú zavedené v tejto hre od začiatku, akože som sa sem registroval v roku 2008. A nastavenie, ktoré sa zmeniť dá, pravidelne meníme a obmieňame, aby každý svet ponúkal inú sériu strategických možností. Vždy v rámci možných medzí, samozrejme.

A ešte k tým svetom - nepoukazoval som na svety menšie, než tie slovenské, ale na svety, kde je maximálny počet členov v kmeni nastavený menší, než u nás.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Až nato že chorvátske, holandské či americké svety sú menšie ako naše a preto má menší počet členov na kmeň zmysel. Dane verzie majú cca 500-1000 hráčov na svet ...

K svetom na želanie by som zmienil Nemeckú verziu kde po oznámení nastavenia sveta som nie raz videl tému s tým či sú s nastaveniami spokojný a keď tak ešte majú týždeň na poznenenie nastavení ...
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
Holandské a chorvátske servery sú väčšie od našich. (CH50 sú ale Švajčiari a tí sú menší)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
No jak kukám nie je to až tak vyľudnené ako som znal ale aj tak my máme o kus väčšie :D Ale kedysi si pamätám že chodili Slováci hrať na danné servery s tým že sú prázdne a veľmi slabé ...
 
Hore