Debata nad Druhou Dedinou

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Tu môžete debatovať o všetkom, čo sa týka i netýka sveta 62.

Prosím, dodržiavajte pravidlá fóra.

Príjemnú zábavu!
 

zzuz

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
ŠPECIÁLNE NASTAVENIE: Podpory iba v rámci vlastného kmeňa. ??????????? Koho toto napadlo prosím vás? :)
 

zzuz

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Pár otázok :) Keď mi jeden kmeň naposiela DEFF a prejdem do druhého kmeňa tak sa ten DEFF pošle s5? A druhá otázka, keď pošlem vlak a za ním si mám ako poslať deff keď to nepôjde?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Viac informácií k podporám:
  • Podporu je možné poslať iba do dedín, ktoré patria vlastnému kmeňu (príp. hráčovi, ktorý ich posiela).
  • Po zmene kmeňa nebude podpora poslaná naspäť do pôvodných dedín.
  • Keď zmeníte kmeň, nový kmeň vám môže podpory posielať až o 3 dni.
 

Merzo.

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
2
Viac informácií k podporám:
  • Podporu je možné poslať iba do dedín, ktoré patria vlastnému kmeňu (príp. hráčovi, ktorý ich posiela).
  • Po zmene kmeňa nebude podpora poslaná naspäť do pôvodných dedín.
  • Keď zmeníte kmeň, nový kmeň vám môže podpory posielať okamžite a bez obmedzení.

A práve toto je veľká škoda, tuším na niektorom svete cz som zaregistroval taktiež toto nastavenie len s tým že po zmene kmeňa pôvodné podpory sa automatický poslali späť. Myslím si že je veľká ŠKODA že to nieje aj v tomto prípade pretože by nastavenia výrazne prispeli k čistejšej hre keď sa na to pozrieme z morálneho hľadiska pretože tí čo DK hrávali alebo hrajú dobre vedia že špinavosti neobišli ani jeden svet a práve toto nastavenie mohlo mať veľký dopad zmeniť to. Keby bolo možné posielať podpory len v rámci jedného kmeňa tak diplomacia je viac menej zbytočná a každý by musel hrať za jeden kmeň a tým pádom by svety trvali dlhšie. Takto sa bude len preskakovať z kmeňa do kmeňa.

Nič na tom nemení ale že sk62 ma najhoršie nastavenia od sk1.
Trochu mi to je divné lebo pri takom úbytku hráčov by už konečne INNO mohlo otvoriť oči, uskromniť sa a nedrnkať od hráčov peniaze na všetkom možnom a tie nastavenia dávať štedrejšie.

Ale by som stále len nekritizoval, nápad obmedziť podpory len v rámci jedného kmeňa je NAJLEPŠÍ za posledných x rokov len škoda že nieje dotiahnutý do úplného konca.

EDIT: Teraz som narazil na túto vetu v nastaveniach.

Keď zmeníte kmeň, nový kmeň vám môže podpory posielať až o 3 dni.

- Myslím si že 3 dni je dostatočné obmedzenie takže toto svojím spôsobom nahrádza moju myšlienku.
Takže za mňa veľmi pozitívna zmena ale i tak ma toto nepresvedčí hrať znova DK pretože ako som spomínal vyššie. Tie nastavenia sú katastrofálne.
 
Naposledy upravené :

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Áno, upravili sme to, aby to nastavenie dávalo väčší zmysel. V každom prípade ďakujeme za spätnú väzbu :)
 

DeletedUser8156

Hosť
Po zmene kmeňa nebude podpora poslaná naspäť do pôvodných dedín. Toto platí pre hráča čo posiela aj pre hráča ktorý ma u seba podporu ?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Áno, platí to pre akúkoľvek podporu. V podstate je obmedzené iba jej samotné posielanie :)
 

vovry

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Ak poslem vlak a chcem zanho poslat deff tak neni sanca ?
 

DeletedUser19054

Hosť
Pay to win system tu slape celkom slusne akoze premiovy ucet dava vyhody ale vzdy dokazal hrac bez PU porazit/mat sancu aj bez PU/PB ale na tomto svete vidim ze uz to nie je pravda....skoda, obmedzenie nakupu surovin by sa urcite hodilo, pripadne to zrusit....
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
Pay to win system tu slape celkom slusne akoze premiovy ucet dava vyhody ale vzdy dokazal hrac bez PU porazit/mat sancu aj bez PU/PB ale na tomto svete vidim ze uz to nie je pravda....skoda, obmedzenie nakupu surovin by sa urcite hodilo, pripadne to zrusit....

Vždy sa to dá zahrať bez PB. Ja to zvládam vždy celkom solídne :D. Ale ak sa ti to nepáčí prichádza práve svet bez PB :sermiar:
 

DeletedUser19054

Hosť
Vždy sa to dá zahrať bez PB. Ja to zvládam vždy celkom solídne :D. Ale ak sa ti to nepáčí prichádza práve svet bez PB :sermiar:
áno áno, to netvrdím, ale kedysi keď neexistoval nákup surovín za PB to bolo vyrovnané a rozhodovalo to, ako farmíš, staviaš atď.... teraz ti stačí stavať hlavnú budovu idálne na 20 za kúpené suroviny a potom doly, a toto mi už nepríde vyrovnané.... ale som rád za ten classic :) hlavne rýchlosť sveta je veľmi zaujímavá :sermiar:
 

Marshall x Xmenn

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
Nazdar parta,

Kto si tu teda somnou zaspamuje ako kedysi?

Pozerám, že sa spustí nejaká klasika.
Beriem to pozitívne, že sa vráti späť herná komunita a ešte k tomu snáď ožije zas a znova toto verejné fórum ;)
 
Hore