Debata nad Druhou Dedinou

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Tu môžete debatovať o všetkom, čo sa týka i netýka sveta 62.

Prosím, dodržiavajte pravidlá fóra.

Príjemnú zábavu!

zzuz

ŠPECIÁLNE NASTAVENIE: Podpory iba v rámci vlastného kmeňa. ??????????? Koho toto napadlo prosím vás? :)

zzuz

Pár otázok :) Keď mi jeden kmeň naposiela DEFF a prejdem do druhého kmeňa tak sa ten DEFF pošle s5? A druhá otázka, keď pošlem vlak a za ním si mám ako poslať deff keď to nepôjde?

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Viac informácií k podporám:
  • Podporu je možné poslať iba do dedín, ktoré patria vlastnému kmeňu (príp. hráčovi, ktorý ich posiela).
  • Po zmene kmeňa nebude podpora poslaná naspäť do pôvodných dedín.
  • Keď zmeníte kmeň, nový kmeň vám môže podpory posielať až o 3 dni.

Merzo.

Viac informácií k podporám:
  • Podporu je možné poslať iba do dedín, ktoré patria vlastnému kmeňu (príp. hráčovi, ktorý ich posiela).
  • Po zmene kmeňa nebude podpora poslaná naspäť do pôvodných dedín.
  • Keď zmeníte kmeň, nový kmeň vám môže podpory posielať okamžite a bez obmedzení.
A práve toto je veľká škoda, tuším na niektorom svete cz som zaregistroval taktiež toto nastavenie len s tým že po zmene kmeňa pôvodné podpory sa automatický poslali späť. Myslím si že je veľká ŠKODA že to nieje aj v tomto prípade pretože by nastavenia výrazne prispeli k čistejšej hre keď sa na to pozrieme z morálneho hľadiska pretože tí čo DK hrávali alebo hrajú dobre vedia že špinavosti neobišli ani jeden svet a práve toto nastavenie mohlo mať veľký dopad zmeniť to. Keby bolo možné posielať podpory len v rámci jedného kmeňa tak diplomacia je viac menej zbytočná a každý by musel hrať za jeden kmeň a tým pádom by svety trvali dlhšie. Takto sa bude len preskakovať z kmeňa do kmeňa.

Nič na tom nemení ale že sk62 ma najhoršie nastavenia od sk1.
Trochu mi to je divné lebo pri takom úbytku hráčov by už konečne INNO mohlo otvoriť oči, uskromniť sa a nedrnkať od hráčov peniaze na všetkom možnom a tie nastavenia dávať štedrejšie.

Ale by som stále len nekritizoval, nápad obmedziť podpory len v rámci jedného kmeňa je NAJLEPŠÍ za posledných x rokov len škoda že nieje dotiahnutý do úplného konca.

EDIT: Teraz som narazil na túto vetu v nastaveniach.

Keď zmeníte kmeň, nový kmeň vám môže podpory posielať až o 3 dni.

- Myslím si že 3 dni je dostatočné obmedzenie takže toto svojím spôsobom nahrádza moju myšlienku.
Takže za mňa veľmi pozitívna zmena ale i tak ma toto nepresvedčí hrať znova DK pretože ako som spomínal vyššie. Tie nastavenia sú katastrofálne.

Naposledy upravené :

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Áno, upravili sme to, aby to nastavenie dávalo väčší zmysel. V každom prípade ďakujeme za spätnú väzbu :)

GEMBLER11111

Po zmene kmeňa nebude podpora poslaná naspäť do pôvodných dedín. Toto platí pre hráča čo posiela aj pre hráča ktorý ma u seba podporu ?

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Áno, platí to pre akúkoľvek podporu. V podstate je obmedzené iba jej samotné posielanie :)