Nová otázka Casual 10 - prémiový trh

Lady Ewelyn

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
ahojte ja by som sa chcela opýtať a to, že prečo nie je dané aby sme mohli predať suroviny a získať za to prémiové body ak by mi na to niekto vedel odpovedať :)
 
Naspäť
Hore