Boj o erby

DeletedUser9903

Hosť
Všetko to začalo slnečným májovým dňom, kedy si kráľ ríše barbarov zmyslel, že spraví udalosť ktorú pomenoval Boj o erby.
Cieľom tejto udalosti bolo zistiť, kto je najsilnejším šampiónom a je hodný získať legendárny erb orla. Plán súťaže bol jasný : ktorý šampión porazí všetkých svojich protivníkov získa tento úžasný erb a okrem neho aj majestátnu vojenskú truhlicu, ktorá obsahovala zlaté mince v hojnom množstve! A tak to začalo, šampióni bojovali od rána do noci najväčším favoritom na výhru bol jednoznačne Sir Karil, ktorý svojich súperov dokázal zničiť za pár sekúnd, on si ale začal uvedomovať, že kráľ ríše barbarov nieje veľmi dobročinný človek a začal ho podozrievať, či naozaj to robí s cieľom odmeniť najlepšieho šampióna, a tak sa vytratil a začal zisťovať viac. Dostal sa do pánskeho dvora kráľa, ktorý bol opustený a tak sa tam začal obzerať. Na zadnej časti uvidel veľkú zbierku erbov, s každého po 5kusy a taktiež tajomný odkaz od najmocnejšieho s celej ríše DK Tím, na ktorom bolo napísane : Svoje erby si môžete vymeniť za diamanty. Vtedy si uvedomil, že všetkých šampiónov vodil celý čas za nos, Sir Karil neváhal ani sekundu a všetko to ukradol a zapálil ďalej za mestom, nikto si ho nevšimol keďže vojaci mali tréning a sluhovia sa ako vždy robili, že niečo robia.
Keď sa blížil finálny súboj šampiónov s najväčším počtom víťazstiev, Sir Karil ho požiadal, či by mu neukázal ten "legendárny erb orla", ktorý toľko ospevoval. Kráľ s pochmúrnym výrazom tváre odfrkol a šiel poň, a keď sa zhrozený vrátil kde všetky erby zmizli (ostal len ten erb orla, ktorý bol, ale bezcenný, keďže ho vytvoril jeho krajčír) videl, že Sir Karil už je na ceste za mnou, aby mi túto historku zvestoval a ja aby som Vám ju tu prerozprával.

Emelko - sk37
 
Hore