Diskusia Bitka o vežu

DeletedUser17810

Hosť
no podla mna ma udalost jednu chybicku krasy a sice, ze po 24hodinovej bitke sa ide odznova, ale pluky sa odznova nenastavia na 10. Ja som na konci prvej bitky v dobrej viere minul pluky(zbytocne) a teraz zacala nova bitka a nemam cim utocit. Mali by sa nanovo nastavit pluky na 10/10. Ten kto minul pluky v prvom kole ako ja, moze cakat 10hodin(co je skoro polovica casu bitky)na doplnenie plukov a moc si nezahra :(
 

DeletedUser17810

Hosť
druha pripomienka, ze v popise bol, ze bojovnici zostanu rovnaki a ti co boli so mnou v prvom kole modri, tak su teraz cerveni a ja som zeleny, takze sa tie timy nezachovali. Ale aj ten popis udalosti je nejaky chaoticky

Pise sa ze :
Takže sa síce vaše spoločenstvo po bitke zmení (a vymenia sa aj zvyšné dve skupiny za iné), zloženie vašej skupinky hráčov bude stále rovnaké. Ste predsa bojovníci, nie záškodníci!
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Musím povedať že je to fajn akcia, ale nepáči sa mi že nemôžeme strategicky útočiť napr: žeby sme sa dohodli na čo útočiť kedy a kedy čo obrániť... To my hovorí žeby bolo lepšie keby to bolo rozdelené na kmene. Tam je problém v počtoch ale ono sa to dá všetko ľahko vyriešiť nejaké kmene dajme tomu pospájať, dať do udalosti chat... Trošku to premakať nech to nie je akože taká akcia príde odíde a v podstate ti to do hry nič nedá... Úprimne si myslím žeby sa malo viac a viac vytvárať akcií pre kmene. Nech je lepšia nálada partia spolupráca komunikácia nech proste aj akcie kmeň spájajú:) Teraz to je skôr o hádkach (hlavne pri erboch) a skôr to robí napätie v kmeni... Sú to predsa divoké kmene teda mohli by sa akcie robiť hlavne pre kmene;) Osobne by som také akcie ocenil a jasné že odmeny pre celý kmeň ...:)
 

DeletedUser10993

Hosť
Určite by sa hodilo aby sa pre hráčov, čo sú v jednom spoločenstve vytvoril automaticky chat, aby sa mohli plánovať stratégie...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak tak :) V každom prípade je to najlepšia akcia síce tie vylepšenia by boli fajn ako už som spomínal ;)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Slava.png

Tak ste sa dočkali novinky, o ktorú ste žiadali minulý rok :)

https://forum.divoke-kmene.sk/index.php?threads/bitka-o-vežu-2018.11022/#post-210831
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Hej no konečne dačo čo sa písalo aj spravilo síce trochu iným štýlom no uvidíme ako to bude fungovať :) Škoda že zas neurobili skupinky ako kmeň no čo už zas budem v parti s niekým komu moc nechcem pomôcť k tým predmetom no čo už :D Uvidíme v každom prípade podľa mňa je táto udalosť zo všetkých najlepšia takže fajn :)
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
Ako na to pozerám, nie je to nič moc. Ľudia to len tak odkliknú a odídu alebo proste nevieš kedy chcú útočiť. :mad:
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Aspoň na prioritu :D hlavne sa mi nepáči že sa nedá odkliknut a furt musí byť niečo označené čo je niekedy blbé keď nemáš s čím :D pár krát síce som mal šťastie že zrovna jak som označil si to všimli aj ostatný že po tom idem ale fakt ťažko povedať hlavne kedy tam ide keď už to označil a či má s čím ...
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Ako to myslíš, 3 je viac ako 10? Skús trochu špecifikovať danú situáciu, ďakujeme :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ako myslel som že to z toho screenu bude jasné ;) Tam kde najviac ľudí dá to +sko teda že buď podporovať alebo útočiť tak daná oblasť je potom vysvietená na žlto. A však ak nejaká oblasť má dvojciferné číslo tak označuje na žlto tam kde je jednociferné. Dúfam že sa chápeme :D
 

Kolednik

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Dobrý deň prajem,

predpokladám, že ste touto udalosťou chceli vytvoriť niečo založené na spolupatričnosti a spolupráci. Tu však nastáva problém, keďže sa spolupracuje veľmi ťažko s niekým, o kom neviem a rovnako s ním nemôžem komunikovať. Bolo by dobré doplniť do takejto udalosti chat s ľuďmi, ktorí sú spolu v týme, aby sa na taktike mohli dohodnúť. Prípadne zmenšiť počet hráčov na 32 a dať do týmu ľudí z rovnakého kmeňa, a tí čo kmeň nemajú by boli pospájaný do skupín. Momentálne je to z môjho pohľadu urobené neférovo. Aktivita daného hráča vychádza nazmar, ak sú zvyšní ľudia v jeho týme neaktívny, resp. každý z nich robí nekoordinované rozhodnutia. Odmeny z udalosti hráča dokážu výrazne posunúť v pred, a tak sa vzdialiť od svojich spoluhráčov. No to, či hráč tieto odmeny získa, nezáleží od jeho aktivity alebo schopností (resp. len z 1/40). Odmeny taktiež nie sú viazané na skupinu, ale na jednotlivca, avšak získavanie bodov pre tieto odmeny, je viazané na skupinu.

S pozdravom,
Hráč DK
 

*VZV* Petman x Vajicko

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Zdravím, taktiež vyjadrím svoj názor...

Podľa mňa je tento event zo strany tvorcov hry nedoriešený...

1,Ako píše kolega vyššie, chýba možnosť komunikácie s hráčmi, resp. chýba nejaký zoznam s hráčmi v teame, aby sme sa vedeli medzi sebou kontaktovať.
2,Hádže ti to do teamu random hráčov, ani nevieš kto kde ako, posledné dni tam zahliadnem nejakého exota z pláže ktorý má 500b urobí 10bodov v rebríčku a už to nezapne...
3, tento event človek nejde sám za seba, čiže nemá ani nejaké vysoké šance potiahnúť herné kolo, keď zvyšok teamu nemá pb/zvyšok teamu sú neaktívni random hráči...
4,každý si všimne aj neúmernosť v zárobku za použité PB napríklad, alebo proste celkovo neúmeru a šance na zárobok aj bez pb v porovnaní s predošlými eventami, za poslednú dobu je toto snáď najhorší event aký prišiel a to niesom sám čo to vidí ale vidí to XY ľudí čo tie eventy hrávajú.
...............
Riešenia+ návrhy do budúcna...
1,urobiť v evente zoznam hráčov s ktorými som v teame.
2, ak sa spraví 1tka môže sa spraviť aj chat ale nemusí, ľudia už sa vedia potom spojiť medzi sebou.,..
3, ideálnym riešením všetkých problémov by bolo toto..
A, ako kolega hore písal, dávať do teamu len členov kmeňov/členov spojenectiev, nikto nemá záujem dopisovať enemákom a spolupracovať snimi.
B, toto by bol ešte lepší krok na zlepšenie, pred začatím eventu, spustiť predregistráciu teamov, členovia aliancií sa sami dohodnú kto ským pôjde do teamu,
takto sa vytvoria normálne partie podľa chuti, a vieš sa aj potom na týchto ľudí spoliehať, že dajú do toho všetko... herné kolo by potom fungovalo jednoducho,
v bojoch by sa prestriedali medzi sebou teamy, nie hráči.. noa nezaregistrovaní hráči do eventu, by mohli tvoriť ten zbytok, žeby im to vytvorilo automatický team.
.................
Týmto príspevkom by som ešte raz chcel poukázať na neúmeru použitých PB, ceny itemov a na celkový možný zárobok z eventu..
Nakoľko vieme že boli predošlé eventy oveľa lepšie a táto neúmera sa nám hráčom nepáči, žiadame Vás ako support aj o nejakú cenu útechy /podporu v riešeí tejto situácii, neviem ako SK support dokáže ovplyvňovať chod eventov, ale myslím, že tu treba nejaké zmeny v odmenách/zárobkoch na evente...


Máme ešte dostatok dní do konca eventu na prilepšenie eventu.

Týmto príspevkom by som rád vytvoril možnosť kompenzácie hráčom,
možnosti:
A-zlacnenie itemov v obchode
B-pridanie slávy hráčom
C-pridanie odmien za získané veže
D-pridanie odmien za úlohy + pridanie úloh
E-vytvorenie hlasovania/ankety v herných svetoch, nech tam hráči uvedú ako vidia tento event.

PS. na fórum nejak nechodím, ale tento event ma viac menej donútil skúsiť zabojovať za Nás hráčov, máme túto hru radi, aj DK má rado nás, ale
občas je nutné aj vyjadriť svoje názory na hru/eventy a skúsiť to za pomoci DK teamu zlepšiť,.,.


Touto formou žiadám aj ostatných nespokojných hráčov o zdieľanie svojich názorov, možno sa nám podarí niečo dosiahnúť.

Prajem všetkým pekný deň.
 
Hore