Bitka o vežu - Diskusia

Téma v 'Hostinec u statočného Paladina' založená od MatthewFOX, 5. Dec 2016.

Zdieľať túto stránku

1. MatthewFOX

MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

Člen od:
    23. Máj 2008
    Príspevkov:
    1.178
    Získané páči sa:
    153
    Naposledy upravené : 5. Dec 2017
  2. lord asasinn8

lord asasinn8 Registrovaný Člen fóra

Člen od:
    21. Okt 2015
    Príspevkov:
    4
    Získané páči sa:
    0
    no podla mna ma udalost jednu chybicku krasy a sice, ze po 24hodinovej bitke sa ide odznova, ale pluky sa odznova nenastavia na 10. Ja som na konci prvej bitky v dobrej viere minul pluky(zbytocne) a teraz zacala nova bitka a nemam cim utocit. Mali by sa nanovo nastavit pluky na 10/10. Ten kto minul pluky v prvom kole ako ja, moze cakat 10hodin(co je skoro polovica casu bitky)na doplnenie plukov a moc si nezahra :(

3. lord asasinn8

lord asasinn8 Registrovaný Člen fóra

Člen od:
    21. Okt 2015
    Príspevkov:
    4
    Získané páči sa:
    0
    druha pripomienka, ze v popise bol, ze bojovnici zostanu rovnaki a ti co boli so mnou v prvom kole modri, tak su teraz cerveni a ja som zeleny, takze sa tie timy nezachovali. Ale aj ten popis udalosti je nejaky chaoticky

Pise sa ze :
    Takže sa síce vaše spoločenstvo po bitke zmení (a vymenia sa aj zvyšné dve skupiny za iné), zloženie vašej skupinky hráčov bude stále rovnaké. Ste predsa bojovníci, nie záškodníci!

4. petsu

petsu Registrovaný Člen fóra

Člen od:
    6. Feb 2014
    Príspevkov:
    285
    Získané páči sa:
    31
    Musím povedať že je to fajn akcia, ale nepáči sa mi že nemôžeme strategicky útočiť napr: žeby sme sa dohodli na čo útočiť kedy a kedy čo obrániť... To my hovorí žeby bolo lepšie keby to bolo rozdelené na kmene. Tam je problém v počtoch ale ono sa to dá všetko ľahko vyriešiť nejaké kmene dajme tomu pospájať, dať do udalosti chat... Trošku to premakať nech to nie je akože taká akcia príde odíde a v podstate ti to do hry nič nedá... Úprimne si myslím žeby sa malo viac a viac vytvárať akcií pre kmene. Nech je lepšia nálada partia spolupráca komunikácia nech proste aj akcie kmeň spájajú:) Teraz to je skôr o hádkach (hlavne pri erboch) a skôr to robí napätie v kmeni... Sú to predsa divoké kmene teda mohli by sa akcie robiť hlavne pre kmene;) Osobne by som také akcie ocenil a jasné že odmeny pre celý kmeň ...:)

MatthewFOX sa to páči.
  5. MatthewFOX

Člen od:
    23. Máj 2008
    Príspevkov:
    1.178
    Získané páči sa:
    153
    Po roku prichádza nové kolo udalosti Bitka o vežu :) tešíte sa? :)

petsu sa to páči.
  6. Zippersk

Zippersk Registrovaný Člen fóra

Člen od:
    25. Sep 2011
    Príspevkov:
    2
    Získané páči sa:
    7
    Určite by sa hodilo aby sa pre hráčov, čo sú v jednom spoločenstve vytvoril automaticky chat, aby sa mohli plánovať stratégie...

petsu sa to páči.
  7. petsu

Člen od:
    6. Feb 2014
    Príspevkov:
    285
    Získané páči sa:
    31
    Tak tak :) V každom prípade je to najlepšia akcia síce tie vylepšenia by boli fajn ako už som spomínal ;)

8. MatthewFOX

Člen od:
    23. Máj 2008
    Príspevkov:
    1.178
    Získané páči sa:
    153
  9. petsu

Člen od:
    6. Feb 2014
    Príspevkov:
    285
    Získané páči sa:
    31
    Hej no konečne dačo čo sa písalo aj spravilo síce trochu iným štýlom no uvidíme ako to bude fungovať :) Škoda že zas neurobili skupinky ako kmeň no čo už zas budem v parti s niekým komu moc nechcem pomôcť k tým predmetom no čo už :D Uvidíme v každom prípade podľa mňa je táto udalosť zo všetkých najlepšia takže fajn :)

MatthewFOX sa to páči.
  10. Paiton

Paiton Herná podpora Člen tímu Herná podpora

Člen od:
    10. Feb 2014
    Príspevkov:
    55
    Získané páči sa:
    12
    Ako na to pozerám, nie je to nič moc. Ľudia to len tak odkliknú a odídu alebo proste nevieš kedy chcú útočiť. :mad:

petsu sa to páči.
  11. petsu

Člen od:
    6. Feb 2014
    Príspevkov:
    285
    Získané páči sa:
    31
    Aspoň na prioritu :D hlavne sa mi nepáči že sa nedá odkliknut a furt musí byť niečo označené čo je niekedy blbé keď nemáš s čím :D pár krát síce som mal šťastie že zrovna jak som označil si to všimli aj ostatný že po tom idem ale fakt ťažko povedať hlavne kedy tam ide keď už to označil a či má s čím ...

Paiton sa to páči.
  12. MatthewFOX

Člen od:
    23. Máj 2008
    Príspevkov:
    1.178
    Získané páči sa:
    153
    Pripomienky posunuté vyššie :rolleyes: