Bitka o vežu 2017

Téma v 'Archív oznámení' založená od MatthewFOX, 5. Dec 2017.

Zdieľať túto stránku

 1. MatthewFOX

  MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

  Člen od:
  23. Máj 2008
  Príspevkov:
  1.121
  Získané páči sa:
  132
  Ďaleko na ľadovom severe vedú obrovskú bitku tri spoločenstvá. Bojujú takto už odjakživa, ale žiadne z nich zatiaľ nebolo schopné dosiahnuť drvivého víťazstva. Rozhodli sa preto požiadať kmene z južných krajov, aby im pomohli v ich bitke - výmenou za to ponúkajú slávu a hodnotné predmety. V centre odvekého bojiska sa týči pochmúrna bezmenná veža, kontrastujúca na snehobielej krajine. Jej vysoké a mocné múry z nej nerobia len impozantnú budovu v celom šírom okolí, ale jej výhodná pozícia poskytuje množstvo strategických výhod. To je dôvod, prečo o ňu spoločenstvá bojujú a ich konflikt je známy pod názvom "Bitka o vežu".

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Bitka o vežu

  Začiatok udalosti: 07.12.2017 o 14:00 hodine

  Koniec udalosti 21.12.2017 o 14:00 hodine​

  Bitka

  Bitka potrvá dva týždne a počas tohto času budú o severný kraj bojovať tri skupiny: Spoločenstvo tesáka (červený tím), Spoločenstvo stromu (zelený tím) a Spoločenstvo vlny (modrý tím).

  Na začiatku udalosti budete priradení, spolu s ďalšími žoldniermi, k jednému zo spoločenstiev.
  Každú skupinu tvorí 40 hráčov (10 na malých svetoch), s ktorými budete bojovať bok po boku až do konca celej udalosti.

  Udalosť samotná pozostáva z niekoľkých bitiek, pričom každá trvá 24 hodín. Po každej bitke sa bojisko vyčistí, všetci bojujúci sa stiahnu, posilnia, preskupia a potom zaútočia znova.

  V každej bitke budete spolu so svojou skupinou žoldnierov čeliť proti ďalším dvom skupinám. Nakoľko ste žoldnieri, vždy sa pridáte k tomu spoločenstvu, ktoré ponúkne najviac. Takže sa síce vaše spoločenstvo po bitke zmení (a vymenia sa aj zvyšné dve skupiny za iné), zloženie vašej skupinky hráčov bude stále rovnaké. Ste predsa bojovníci, nie záškodníci! To však tiež znamená, že budete veľmi pravdepodobne čeliť počas každej bitky odlišným nepriateľom.

  [​IMG]

  Pluky

  Na začiatku budete mať k dispozícii desať plukov, ktoré môžete vysielať, aby útočili alebo bránili jednotlivé oblasti na bojisku. Ak sa podarí niektorej zo skupín znížiť obranu nejakej oblasti na nulu, oblasť bude dobytá. Potom bude už na samotných hráčov, aby sa rozhodli, či budú s plukmi brániť oblasť, čím zvýšia jej obranné hodnoty a urobia ju tak náročnejšou na dobytie ďalšími skupinami. Podľa toho, ako sa vášmu pluku bude dariť, budú pridané alebo odčítané jeden až štyri body z obrannej hodnoty (číslo je generované náhodne). Každý hráč získa jeden nový pluk každú hodinu.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Odmeny

  Na konci každého kola bitky budú odmenení všetci hráči, pričom získajú slávu. Získaná sláva závisí od toho, koľko oblastí bude vaša skupina vlastniť na konci kola, prípadne od toho, kde sa umiestnite v bojových rebríčkoch. V hre budú aj rozličné úlohy, ktorých plnením budete môcť získať ďalšiu slávu.

  Sláva sa dá využiť počas nákupu v obchode pre udalosť, kde na vás čakajú hodnotné predmety, ktoré budete môcť využiť v domovskej dedine. Keď sa udalosť skončí, obchod ostane otvorený ďalších 24 hodín. Potom budú skupiny žoldnierov rozpustené a vy sa spolu so svojimi plukmi vrátite naspäť domov. Všetka slávu, ktorú nevyužijete, bude po uzatvorení obchodu nenávratne stratená.


  (slovenské titulky!)​


  Zaujíma nás váš názor a spätná väzba! Napíšte nám, čo si o udalosti myslíte!

  >> Diskusná téma k udalosti Bitka o vežu <<


  Dúfame, že sa vám nová udalosť bude páčiť a želáme vám veľa šťastia na bojisku.

  Váš DK Tím :sermiar:
   
  petsu sa to páči.