Diskusia Barikádová bitka

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Noo nevyzerá to zle vyzerá to ako dosť prepracovaná akcia čo je len a len dobré. Možno by sa to dalo spraviť ešte viac strategické a menej na pb no táto udalosť útočí na popredné miesta čo sa týka najlepších udalostí z DK... Čo by ma ale zaujímalo najviac, ako to bude vyriešené na mobily resp appke ? :/
 

zzuz

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
mňa by zaujímalo či si zas po skončení akcie budem môcť dovoliť kúpiť za tie dukáty viac ako 1 truhlicu...
 

DeletedUser18766

Hosť
Akú taktiku používate? Vždy útočíte iba s plnou armádou, alebo aj počastiach hneď keď sa vám nejakí 50-ti objavia?
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
skús počkať, kým sa objavia vojaci z tých denných aktivít a potom zaútoč na konci 8 hodinového cyklu.:cool: Nech ich máš čo najviac. :sekernik: Tak by som to aspoň robil ja .:D
 

DeletedUser18638

Hosť
Som milo prekvapený :) Chválim nápad aj realizáciu tejto udalosti. Dobre prepracované, výborný systém útočenia na barikády..Treba zapojiť aj zdravý rozum, čo je veľké plus oproti iným udalostiam, ktoré boli prevažne "klikačky".
 

DeletedUser18638

Hosť
mňa by zaujímalo či si zas po skončení akcie budem môcť dovoliť kúpiť za tie dukáty viac ako 1 truhlicu...

Zo začiatku som bol tiež trošku skeptický voči tým odmenám. Ale pomaly zisťujem, že dukáty sa dajú zarobiť celkom rýchlo. Na začiatku sú síce menšie odmeny, ale postupne to pekne naberá formu. Čo som popozeral tak pri niektorých barikádach sú celkom slušné počty dukátov :)
 
Hore