Herná udalosť Barikádová bitka (2022)

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
209

Barikádová bitka


Milí hráči,

dňa 8. júna (o 14:00) sa vráti herná udalosť "Barikádová bitka". Potrvá do 22. júna.

V tejto udalosti bude vašou úlohou dobyť naspäť mesto od baróna z Bollwerku, ktorý sa ho zmocnil a teraz plieni vašu kráľovskú pokladnicu. Za svoje skutky si zaslúži trest!


(slovenské titulky)

Zbavte sa zlého baróna

Na začiatku hernej udalosti sa vám sprístupní mapa mesta, v ktorej budú vyznačené barikády zlého baróna a jeho pätolizačov. Vašou úlohou bude ovládať špeciálnu družinu jednotiek, ktorých náhľad nájdete nad mapou.

Keď vyberiete niektorú z barikádu, uvidíte jej obrancov a môžete vybrať, s ktorými jednotkami na nich zaútočíte.
Výsledok bitky záleží na silných a slabých stránkach jednotlivých jednotiek. Ak sa chcete dozvedieť viac o niektorej z jednotiek, stačí kliknúť na jej obrázok, alebo na ňu ukázať kurzorom počas posielania útoku. Ak náhodou prehráte, vaše jednotky budú zranené a nebudete ich môcť používať, kým nepríde ránhojič a neošetrí ich. Nepriateľské jednotky nemajú svojho ránhojiča, takže tie, ktoré porazíte, zostanú porazené a neobnovia sa. Na niektoré barikády tak budete musieť zaútočiť niekoľkokrát.


Bb_announcement_units.png


Keď vyčistíte niektorú z barikád, získate z nej strieborné dukáty, ktoré môžete použiť v obchode pre udalosť a nakúpiť za ne predmety. Zopár barikád obsahuje dokonca špeciálny predmet, ktorý získate, keď barikádu vyčistíte. Odmeny za barikádu nájdete vždy v spodnej časti obrazovky, keď na niektorú kliknete. Na vyčistené barikády sa dá po určitom čase zaútočiť znova - získate za to dukáty navyše, ale každý ďalší boj bude ťažší a ťažší.

Aj preto budete potrebovať viac jednotiek. Špeciálne jednotky môžete získať za rozličné akcie v hre (budovanie, verbovanie, útočenie, bránenie, razenie mincí atď.). Každý deň môžete až desaťkrát získať náhodné množstvo jednotiek, ktoré sa k vám pridajú. Ohľadom získania nových jednotiek vám príde do hry klasické oznámenie.

Ďalšie dukáty môžete získať aj z umiestnenia sa v dennom rebríčku, alebo za celkové umiestnenie na konci celej udalosti. Dukáty, ktoré získate za celkové umiestnenie, sa vám pripočítajú po skončení udalosti, takže budete mať iba 24 hodín na to, aby ste ich minuli. Pri rebríčkoch môžete tiež nájsť históriu, kde nájdete súpis dní, spolu s informáciami, koľko dukátov ste kedy dostali a na akom mieste v rebríčku ste sa umiestnili.A teraz povolajte armádu a zbavte sa zlého baróna!

Napíšte nám prosím tiež svoj názor na udalosť, postrehy či pripomienky, do > Diskusnej témy.

Váš DK Tím
:sermiar:
 
Hore