Alpharock

  • Zakladateľ témy DeletedUser15144
  • Vytvorené

DeletedUser15144

Hosť
Na menovkách je môj nick na ukážku. V prípade potreby mám uložené PSD súbory.

1.

VFiHCrW.png


KvLThlU.png


QgDdKcT.png


2.

zwJnnq3.png


3.

KsOTtoU.png


4.

TWUgT6K.png


5.

0l6qTuO.png


6.

YCcjdxD.png


7.

zZ3sGoR.png


8.

RcqnUj4.png


9.

fWllYpH.png


10.

Txu6i9H.png


11.

gzDYiKX.png


12.

En4q9BQ.png


13.
Wy5Y6tJ.png


14 a 15 - NESUŤAŽNE

Yx1D8yQ.png


UkoOi7P.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Mäkčeň na Česko a ten hrad možno trochu výraznejšie aby sa to 1. nejak nepoonačilo pri tlačení a 2. aby to nevyzeralo veľmi prázdno. A bude to dokonalosť :D Tie svetlejšie miesta ma tam dostali. Myslel som že mám špinavý monitor :D

EDIT: Jéj jubilejný príspevok 8)
 

DeletedUser15144

Hosť
Mäkčeň na Česko a ten hrad možno trochu výraznejšie aby sa to 1. nejak nepoonačilo pri tlačení a 2. aby to nevyzeralo veľmi prázdno. A bude to dokonalosť :D Tie svetlejšie miesta ma tam dostali. Myslel som že mám špinavý monitor :D

EDIT: Jéj jubilejný príspevok 8)

Áno mäkčeň tam urobím neskôr..viem o tom. Font písma nepodporuje mäkčene tak to musím ručne a teraz sa mi to nechce.

Čo sa týka výraznejšieho hradu, tak si myslím že tam ide o to aby bolo dominantné meno a nie hrad preto ma len 25% krytie, pokiaľ by trebalo aby bol výraznejší nieje problém. :)

Maš tam už aj zvýraznený o troška :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Aha takže ak má byť hrad do pozadia a meno tak by mohlo ísť do prostriedku a väčšie. Keď si predstavím rozmery kartičky tak by to bolo fajn. No to je už len vec praktickosti :)

EDIT: Oh man pre mňa osobne ? Cítim sa poctený :D
 
Naposledy upravené :

DeletedUser15144

Hosť
pridané ďalšie 3 , 1 súťažný dva nesúťažné.

13.
Wy5Y6tJ.png


14 a 15 - NESUŤAŽNE

Yx1D8yQ.png
- tu malo byť 2. oficialny ..

UkoOi7P.png


nesúťažné som vytvoril len tak..napadla ma myšlienka že keby bolo viac zrazov v budúcnosti mohli by byť menovky ako nejaké ocenenia ako v hre. a tak :D
 

DeletedUser16714

Hosť
Máš veľmi pekné výtvory ,keby sa hodnotilo tak,že každá menovka zvlášť a nie hráč tak tvoje menovky obsadia prvé tri miesta čo ma síce neteší lebo aj ja by som rád niečo vyhral :D Ale tak úprimne veľmi dobré a túto čo si pridal + čísla 12,10,8 ale aj ostatné medzi nimi sú veľmi podarené a myslím si,že jedna s týchto menoviek určite vyhrá.

A pozeral som menovky aké sú na ostatných verziách tak žiadne sa zatiaľ nerovnali tým čo si vytvoril ;) Aspoň to je môj subjektívny názor :)
 

DeletedUser15144

Hosť
Máš veľmi pekné výtvory ,keby sa hodnotilo tak,že každá menovka zvlášť a nie hráč tak tvoje menovky obsadia prvé tri miesta čo ma síce neteší lebo aj ja by som rád niečo vyhral :D Ale tak úprimne veľmi dobré a túto čo si pridal + čísla 12,10,8 ale aj ostatné medzi nimi sú veľmi podarené a myslím si,že jedna s týchto menoviek určite vyhrá.

A pozeral som menovky aké sú na ostatných verziách tak žiadne sa zatiaľ nerovnali tým čo si vytvoril ;) Aspoň to je môj subjektívny názor :)

Vďaka :) no uvidíme ale je tu veľa pekných prác.
Držím palce.
 
Hore