Zodpovedané Aktualizácia - pošta/správa

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser13201

Hosť
Ahojte,

chcel by som sa spýtať, či neplanujete nejaku zmenu so spravami, pretože som myslel na to, že by sa správy mohli automaticky aktualizovať ked príde nejaka nova správa a aby som nemusel neustale kliknuť na správy a otvoriť si správu, myslim na chat, niečo podobne ako ma facebook chat, že by som mohol odpisať hračovi a pokračovať v činnosti, pretože takto musim prerušiť činnosť a odpisať a znova sa k tomu vraciať alebo ptom vôbec nečitať spravy.myslim si že by sa to určite pačilo aj ostatnym, ale je to len môj nazor a môj napad, ale bol by som rad, keby sa niečo podobne spravilo.
 

DeletedUser

Hosť
Niečo ako "chat" už bolo navrhované, neplánuje sa to vložiť do hry.
 

DeletedUser16190

Hosť
Mne sa tento napad nepaci..keby mi tam stale malo nieco vybiehat,ved by som sa zblaznil,nedalo by sa sustredit na hru...alebo niektory hraci spravi necitaju,alebo iba v urcity cas...toto by nebolo dobre...
 

DeletedUser5401

Hosť
Něco takové by se dalo vyřešit i skriptem, je otazkou jestli se to vyplatí dělat...
 

DeletedUser13201

Hosť
no mne by sa to dosť hodilo, pretože ked niečo robim a pride mi sprava, tak sa k tomu musim znova doklikať :D ale to nevadi, len ma zaujimalo, či niečo take nebude.

Dakujem za odpoved.
 

DeletedUser

Hosť
Otvor si spravu na novom okne a mas vyriesene :) ked tak sa budes len prepinat medzi oknami a nemusis prerusovat stale svoju cinnost
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore