Ako si vytvoriť vlastný script?

  • Zakladateľ témy AFoS-Bajonet
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Otázka? Ako si vytvorím vlastný script, aký program nato potrebujem, nemohol by mi sem niekto dať návod?;)
Ďakujem vopred.
 

DeletedUser5401

Hosť
Ahoj, budeš potřebovat minimaně poznamkovy blok + znalost HTML + CSS + javascript a doporučuji JQuery
 

DeletedUser

Hosť
Milos ty tusim sam aj skripty vytvaras je tak? :D a ak by som aj poznal ten jazyk ako na to?
 

DeletedUser5401

Hosť
No, kdyby jsi uměl tamty jazyky, tak už to je jednoduche... Vytvařiš funkce nebo použivaš už vyvořene a proměnné používaš...
 

DeletedUser

Hosť
Na ten první dotaz jsem neodpovídal, ale když se otázky podobného ražení množí, tak dám odpověď.

Takto položený dotaz je asi totéž, jako by se člověk v autoškole zeptal, "jak člověk hýbá nohama?" ... když už tedy mám šlapat na nějaký ten pedál.

Na to se prostě nedá odpovědět nijak rozumně. Doporučuji, zapomeňte na to (minimálně ze začátku). Nejprve se naučte "chodit" (jak hýbat pravou a levou nohou) a až to budete umět (a 1000+1 dalších věcí) a pokud i pak budete chtít umět řídit auto v běžném provozu, tak až pak běžte do autoškoly a ptejte se (už správněji) jak třeba zařadit jedničku /budiž, poprvé/, ale spíše jaké jsou předpisy a podobně.

Tuto odpověď nemíním urážlivě. Pokud tak vyzněla, omlouvám se. Ale není. Berte ji jako zdůvodnění, proč se prakticky nedá odpovědět jinak než nesmyslnými radami i v případě pokud by se člověk snažil sebelépe - pokud se nemá popsat asi 500-5000 stránek (obdoba vysvětlení jak človaka naučit chodit, myslet kam jde, vnímat okolí, ... a až na konci toho všeho se začít věnovat "autoškole/programování")
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore