Zodpovedané Akú zostavu vojska zvoliť pri útoku na dedinu s katapultami v obrane ?

  • Zakladateľ témy DeletedUser16238
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16238

Hosť
Moji menší susedia na mape ktorí nemajú šancu uspieť dostali predmety pre paladina výstražné ohne a majú deffku s katapultov potrebujem poradiť nejakú kombináciu offky ktorá zaberá....

Hrával som naposledy český svet 1 a SK2 tuším vtedy tie predmety tak neovplyvňovali hru....neznášam ich.
 

DeletedUser

Hosť
Deffka zostavená z katapultov je veľmi silná obrana, ak má plný SD katapultov s výstražnými ohňami a prípadne ešte nejakých peších, tak si postav normálnu off zostavu v aspoň troch - štyroch dedinách :)
 

DeletedUser16238

Hosť
Myslel som skôr z čoho tú offku zostaviť aby to bolo čo najefektívnejšie
 

DeletedUser

Hosť
Na katapulty nájdeš ťažko niečo, čo ti ich položí hneď, to iba v prípade že tam málo katapultov ...
Ale osobne odporúčam 4500 sekier, 2000 ľahkej, nejaký tí lukostrelci na koni, barani a trošku viac katapultov ... Ale minimálne 3 - 4 offky fullky tam budeš musieť poslať, v prípade že tam má plný SD katapultov ... Ale offka ti úplne stačí základná s väčším počtom katapultov než máš v normálnej offke ... :) Tak okolo 200 -300 ... :)
---
Alebo tak ... :) A máš s menšími stratami ... :)
 

DeletedUser16238

Hosť
Hej nad tou obranou proti kavalerii som už rozmýšľal že zložím útok čisto z nej :)

Ináč Linteo s tebou som niekde hral Sk1 alebo 2 :Dneviem teraz
 

DeletedUser14549

Hosť
Je to tazke ist proti katom len s kavaleriou,lebo ak katapulty zkombinuje kopijami alebo mu tam niekto kopije posle ubrani to ako nic.
Ja na take dediny s vela defom pouzivam okolo 1500baranov + karlov cep na znizenie opevka a potom klasicke offky,ale to tayko povedat kazda situacia je ina.Ak su v dedine fakt len katy a palach tak naj kombine je iba lahka s baranmi
 

DeletedUser16238

Hosť
Je to zložité preto vravím len to pokazil ten predmet pre katapulty :) najradšej by som ho odstránil z hry pre tých čo majú len jednu dedinu je to brutál dobrý predmet :-/
Asi bude lepšie aj pre mňa počkať si kým si obsadia nejaké barbarky a potom šup po nich keď budú mať viac dedín
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Alebo ich nejak oblbnúť. Na nejakého ich blízkeho spolukmeňovca poslať fake vláčik alebo proste iba fake útoky a či ho nepodporí :D
 

DeletedUser9828

Hosť
Já bych navrhnul:
1. útok:
4000 LK
750 beranidel
200 špehů

2. a 3. útok:
4700 LK
250 beranidel
(ve 2. útoku s paladinem s předmětem na podporu LK)

Zkoušel jsem tohle v simulátoru, při 0 % štěstí prorazíš :D
 

DeletedUser11857

Hosť
Prostě musíš valit fullky s trochu lepší variantou složení útoků, než jsem tady četl a nebát se ztrát.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore