-Adrasteia-

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Podivný večer

Jednoho večera jsem měla zůstala sama doma táta byl v práci máma u babičky večer probíhal jako vždy pohoda u Hororového filmu vyžírání ledničky spokojeně sem si koukala na film na svém notenboku měla zhasnuto přikritá v peřině sem koukala na horor Pach krve chvilku jsem se i bála ale pak sem si říkala že to není tak hrozné když jsem si ovšem nevšimla svého malého psa který se na mě přišel podívat stál za obrazovkou a znáte takovou tu hudbu kde čekáte že něco příde čekala sem co se na obrazovce objeví vtom okamžiku mi za kompem začali vystupovat velké uši a hlava toho našeho blbce vyletěla sem a běžela do kuchyně s infarktem rozsvítila a pak sem ho viděla jak cupitá za mnou to ale nebylo všechno doploužila sem se zpět do pokoje s vařečkou v ruce sedla si vipla horor a pustila prátelé televizní serial zrovna tendle díl kde byla i tadle část https://www.youtube.com/watch?v=0D2XBYgHClM vtom sem uslyšela škrábání na venkovní dveře jak sem se vybláznila rosvítila sem celej barák a koukala do všech koutu jestli někde něco není pod postel sem si už netroufla šla sem ke dveřím otevřít a nikdo tam nebyl ted sem si řikala že se otočím a zamnou něco bude zavřela sem oči otočila sem se a tam nikdo zavřela sem dveře a slyšela škrábání nahoře v patře stála sem pod schodama a normálně smířená že mě něco zabije šla sem nahoru a tam nikdo zbytek večera sem seděla vrohu na gauči s vařečkou v ruce dokud se rodiče nevrátili.

Není to snad ani strašidelný možná zábavný ale co už je to z vlastní skušenosti...
 

DeletedUser2

Hosť
Ten príbeh má byť z prostredia DK, zo stredoveku, nie z reálneho života :)
 

DeletedUser2

Hosť
Veď to prípadne uprav, aby to bolo v tej téme, času je ešte dosť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore