Herná udalosť 18. výročie Divokých kmeňov

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
203

Výročie Divokých kmeňov


Milí hráči,
Divoké kmene oslavujú svoje 18. výročie!

Mocný havran znova otvoril dvere k predmetom, ukrytým za dverami v pokladnici.
Tieto predmety vám pomôžu vo vašich dedinách, ale aj v boji proti nepriateľom.

Udalosť bude aktívna od 15. júla 14:00 do 20. júla 14:00.

(Herná udalosť nebude spustená na najnovšom svete 70.)


Announcement.jpg
Každý deň sa vám na stránke udalosti zobrazí zoznam predmetov. Než si však jeden vyberiete, predmety sa skryjú a náhodne zamiešajú. Vašou úlohou bude vybrať políčko, ktoré chcete otvoriť a získať z neho skrytý predmet. Každých 24 hodín máte možnosť otvoriť jedno políčko zdarma a o 12 hodín neskôr získate ďalšie otvorenie zdarma. Otvorenia platia iba počas daného dňa, takže ich nezabudnite využiť, než sa ich platnosť skončí!

Okrem bežných predmetov môžete získať aj tri špeciálne predmety. Tieto uvidíte hneď pod záhlavím udalosti. Jeden vám umožní otvoriť ďalšie políčko zdarma, druhý okamžite odhalí jedno náhodné políčko a ukážem vám, čo sa pod ním skrýva, a tretí automaticky zdvojnásobí najbližšie získanú odmenu. Tieto špeciálne predmety sú aktivované automaticky po získaní či následnom otvorení políčka a prenášajú sa vám do ďalšieho dňa. Nedajú sa však nepoužiť. Vyberajte preto múdro!

Ak by sa vám podarilo odomknúť všetky políčka, musíte buď počkať na skončenie odpočtu v pravom hornom rohu, alebo môžete prázdne políčka doplniť. Ale pozor! Doplnené predmety budú rovnaké, ako tie predtým; nebudete mať na výber nové predmety. Nové predmety budú na výber až po skončení odpočtu.


Prajeme vám všetko dobré a užite si oslavy 18. výročia Divokých kmeňov!

Váš DK Tím :sekernik: