Zodpovedané 10 stupňový výskum

  • Zakladateľ témy DeletedUser6537
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6537

Hosť
Zdravím

Chcel by som sa opýtať ako je to s 10 stupňovým výskumom a bránením. Ak niekto útočí na dedinu a iný hráč pošle podporu aké stupne výskumu platia? Podľa sedliackeho rozumu mi vychádza, že by to mali byť stupne, ktoré sú vyskúmané v danej dedine ale pri konverzáciách s rôznymi hráčmi padli aj také myšlienky, že je to osobitne podľa dediny tj. ak pošle niekto podporu z dediny, kde má napr. výskum kopií na stupni 8 a v dedine, ktorá sa bráni je výskum iba na 5 bráni sa každá jednotka podľa toho z akej dediny pochádza a také má aj hodnoty výskumu (podľa mňa nepravdepodobné). Skúšal som hľadať odpoveď aj na slovenskom/českom fóre ale odpoveď sa mi nájsť nepodarilo tak som to tu vytvoril..
 

DeletedUser6537

Hosť
Otázka bola zodpovedaná...

"Určuje to dedina, v ktorej sa nachádzajú jednotky.
Ak je v dedine vyskúmaný stupeň šermiarov napr. 4, toto platí pre úplne všetkých v tej dedine.
Podobná situácia sa aplikuje aj počas 3-stupňového výskumu."
 

DeletedUser6537

Hosť
Všetko je aj na našej slovenskej wiki. Niekedy sa tam pred založením otázky oplatí pozrieť :) Klik

Na wiki som bol ale nie je tam nič písané ohľadom toho, či výskum platí na jednotky podľa toho, aký je výskum v dedine alebo aký má výskum dedina, v ktorej sú aktuálne umiestnené :)
 

DeletedUser6537

Hosť
No a to som si nevšimol, lebo som hľadal iba pojem 10 stupňový výskum :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore