Šľachtický plánovač

  • Zakladateľ témy DeletedUser13153
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser13153

Hosť
Milý DK team,

už od 18-teho sveta až po Casual sa stretávam z jedným pre kmene dosť závažným problémom ktorý sa ťažko stráži ide o rezerváciu osád každý kmeň nactaví určitý počet možných rezervácii a dĺžku koľko má trvať (aby vyhoveli aj veľkým aj malým hráčom) ... lenže určitý počet hráčou keď nestíha preberať tak si rezerváciu zrušia a späť nahodia a tam je ten problém za ten čas ju už mohol prebrať niekto iný a tu vzniká môj návrh :

Nastaviť možnosť omezenia pre nárokovanie osád hráč by mohol osadu rezervovať len raz a keď do termínu neprebere už si ju zas nárokovať nemôže (jasnačka túto možnosť by som zadal nech si ju každý kmeň nactaví podla svojho aby to moc nezasahovalo do všetkých chodov hry)




v prípade schválenia návrhu ďakujem
heilig88
 

DeletedUser17181

Hosť
každú dedinu a každého hráča si môže vedenie kmeňa pozrieť vo výpise rezervačiek kedy na tú dedinu bol zrušený nárok, kedy bol nahodený, kedy vypršal a podobne.

pokiaľ vidíš, že jeden hráč si stále dookola nárokuje jednu dedinu a nepreberrá ju, tak to nahlás vedeniu, nech si to v tom výpise skontrolujú a následne spravia opatrenia.
 

DeletedUser9870

Hosť
Milý DK team,

už od 18-teho sveta až po Casual sa stretávam z jedným pre kmene dosť závažným problémom ktorý sa ťažko stráži ide o rezerváciu osád každý kmeň nactaví určitý počet možných rezervácii a dĺžku koľko má trvať (aby vyhoveli aj veľkým aj malým hráčom) ... lenže určitý počet hráčou keď nestíha preberať tak si rezerváciu zrušia a späť nahodia a tam je ten problém za ten čas ju už mohol prebrať niekto iný a tu vzniká môj návrh :

Nastaviť možnosť omezenia pre nárokovanie osád hráč by mohol osadu rezervovať len raz a keď do termínu neprebere už si ju zas nárokovať nemôže (jasnačka túto možnosť by som zadal nech si ju každý kmeň nactaví podla svojho aby to moc nezasahovalo do všetkých chodov hry)




v prípade schválenia návrhu ďakujem
heilig88

Celkom dobrý nápad.

Úplne by stačilo, aby hráčovi ktorému skončila rezervačka, bola obmedzená možnosť po dobu 24 hod. si znovu rezervovať tú istú dedinu.
24 hod. je dosť dlhý čas nato, aby si ju stihol dať do rezerve iný hráč.
 

DeletedUser9870

Hosť
Tiež som sem prišiel dať jedno malé zlepšenie.



Veľmi by pomohlo, keby sa pri každom upravení šľ. plánovača od nejakého hráča, ktorí ma na to právo, zobrazilo jeho meno, že naposledy bol šľ. plánovač upravený hráčom XY.

Ide o to, že vodcovské práva niekedy majú aj viacerí hráči a ak niektorí vodca si to upraví a nejaký čas na DK není, nastáva zbytočná nervozite vo vedení - ( kto upravil plánovač ? ). :)

Ak by bol môj nápad vhodný pre DK budem rád.
Príjemný deň prajem.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Zrejme sa to omylom prehliadlo :D

Osobne neviem, či je vhodné obmedzovať svet Casual ešte viac, než už je obmedzený, každopádne čo sa týka toho záznamu ohľadom zmeny v šľachtickom plánovači, to znie ako zaujímavý nápad. Otázne potom je už len to, koľkí hráči by takúto možnosť využívali pravidelne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore