Často kladené otázky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

overalpuding

Guest
Ak je toto vaše 1.stretnutie s vBulletin fórom prečítajte si prosím vBulletin FAQ(v Anglickom jazyku)

Ak ste v tejto hre nováčikom prečítajte si prosím Nápovedu (Je k dispozícii nová verzia nápovedy kde nájdete väčšinu nižšie spomínaných vecí)

1.Čo mám robiť na začiatku ?
Na začiatku je potrebné rozširovať produkciu (stavba sa realizuje cez hlavnú budovu) keď máte rozšírenú produkciu začnite stavať hradby,skrýš aby ste boli bránení proti útokom od nepriateľov, ak sa vám zdá skrýša zbytočná začnite s tvorbou jednotiek (Hlavná budova na stupeň 3) ,Kasárne(Stupeň 1)

2.Ako vyrobiť jednotky ?
Vystavať Hlavnú budovu
na stupeň 3, postaviť kasárne a máte možnosť vyrobiť kopíjnika , na šermiara je potrebná Hlavná budova(Stupeň 5) Kasárne(Stupeň 1) a Kováčska dielňa v nej vyskúmať šermiara popis ďalšich jednotiek v Nápovede

3.Kedy môžem útočiť, kedy môžem byť napadnutý ?(Mám vojakov nemôžem útočiť)
Útoky na vás je možné realizovať 5 dní od vášho začiatku. Útok od vás je možný kedykoľvek pokiaľ už na vášho súpera neplatí 5 dnové ochranné obdobie. Môže nastať situácia že na vás útočí hráč ktorý nemá obohrané 5 dní a teda musíte počkať až na neho budete môcť zaútočiť.

4.Ako na niekoho zaútočím, niekoho podporím ?
1.Možnosť : Na Nádvorí
zadáte súradnice dediny a potvrdíte "Zaútočiť" alebo "Podporiť"
2.Možnosť : Na mape vyberiete dedinu na ktorú chcete zaútočiť "» Poslať jednotky" vyberiete jednotky ktoré chcete vyslať a potvrdiť.

5.Prečo mam v noci také veľké straty?
V noci 00:00-> 08:00 (niekedy 00:00-07:00) totiž platí Nočný bonus t.j. 100% zvýšenie obrany pre napadnutého, dôležité je kedy jednotky dorazia do cieľa nie kedy sú vyslané , Pozor Nočný bonus nie je Nočný režim

6. Čo je Nočný režim?
Nočný režim sa používa na speed serveroch je to čas počas ktorého si "zmrazíte účet" takže sa na ňom nevykonáva žiadna činnosť teda nemôže byť ani napadnutý.
7.čo je kmeň,ako doňho vstúpim,ako ho založím,ako z neho vystúpim, ako ho zruším?
Kmeň je skupina hráčov ktorá sa vzájomne podporuje, dodržiava jednotnú politiku a spoločne napreduje hrou.
Ak chcete kmeň založiť, hore máte záložku Kmeň kde vyplníte potrebné údaje a potvrdíte vytvorenie.
Ak chcete vstúpiť do kmeňa potrebujete od toho ktorého kmeňa pozvánku, tu prijmete cez záložku Kmeň kde sú zoradené všetky pozvánky vaše pozvánky.
Ak chcete s kmeňa vystúpiť Kmeň

Ak chcete rozpustiť kmeň musíte mať práva Zakladateľa následne Kmeň -> Vlastnosti

8. Na čo je dobrý Paladin,ako ho vyrobím,ako vyrobím druhého?
Na výrobu je treba postaviť (Sochu)
a v nej paladina vycvičiť zo začiatku je dobré posielať ho farmiť v neskoršej fázy sa paladin používa na zrýchlenie jednotiek ktoré doprevádza ale iba ako podporu nie útok prípadne ako útočník vybavený predmetom ktorý zvyšuje útok niektorej jednotky.
Paladina môže mať každy iba jedného ak padne v boji v soche sa dá vycvičiť znovu.
9.čo je to morálka,načo slúži?
[SPOIL]Morálka je aktívna obrana slabších hráčov, ak útočíte na slabšieho hráča vaša morálka vychádza podľa počtu bodov vašich účtov, znamená to že bojuje iba určitý percentuálny počet vašich jednotiek s toho dôvodu že podcenili silu súpera alebo sa strádajú zaútočiť na početne menšie mestá

10.Kedy končí svet?
Svet končí až bude mať kmeň alebo hráč 80% z aktívnych dedín.

11. Ako vytvorím,zaberiem dedinu?
http://forum.divoke-kmene.sk/showpost.php?p=276&postcount=1

12. Čo je toto
za dedinu,ako ju zaberiem?

Je to Bonusová dedina po jej zabraní z nej plynú výhody ktoré sa ale vzťahujú iba na tú ktorú bonusovú dedinu,
BONUSY:
(10% rýchlejšia produkcia v stajniach alebo kasárňach alebo v dielni)
(10% zvýšenie produkcie hliny alebo železa alebo dreva)
(3% zvýšenie produkcie všetkých surovín)
jej zabranie je také isté ako akejkoľvek inej dediny, popis v bode 11

13. Mám vážny problém s hrou na koho sa mám obrátiť ?
www.divoke-kmene.sk/ticket_login.php"]Na SUPPORT[/SPOIL]
14. Pri registrovaní som zadal zlú e-mailovú adresu, neprišiel mi registračný e-mail, čo teraz?
TU môžete prepracovať e-mailovú adresu.
15. Zabudol som heslo,chcem zmeniť heslo, ako na to?
TU vyplníte svoje užívateľské meno a e-mail a naň obdržíte všetky potrebné údaje

16. Pri 500 bodoch som dostal zdarma Prémiový účet na 7 dní, zopakuje sa to ešte niekedy?
Áno, prémiový účet zdarma je pri 500 bodoch na 7dní a pri 15 000 bodoch na 3 dni.
17. Dá sa spojiť viac útokov do jedného tým že prídu do cieľa v rovnakom čase ?
Nie, útoky vždy dorazia jeden za druhým nikdy sa nespoja v jeden.
18. Dobyl som dedinu a z jednotkami ktorými som ju dobyl nejde hýbať, prečo?

Tieto jednotky sú v dedine ako podpora, takže jediný možný úkon z dobytej dediny je jednotky poslať spať do dediny s ktorej boli vyslané.

19. Nepripočítavajú sa mi body,čím je to spôsobené?
Nejde o nič vážne o svoje body neprídete, serveru chvíľu trvá až všetko spracuje stačí iba počkať

20. Poslal som podporu, ako ju mám stiahnuť naspäť?
Nádvorie -->Vojenské jednotky--> vpravo dole máte možnosť odvolať buď vlastné(určité si množstvo ktoré chcete stiahnuť) alebo všetko(stiahne všetky jednotky vyslané z aktuálnej dediny)

21 .Kedy bude nový svet?
Nový svet sa otvorí až vtedy keď sa naplnia už bežiace svety. Nemá zmysel stále sa na to pýtať nijako to tým neurýchlite ani sa nedozviete nič nové. (Poznámka od admina: Každá otázka "Kedy bude daľší svet" posúva jeho otvorenie o týždeň:D)
22.Po reštartovaní mozilly mi zmizne trvalé prihlásenie? čo s tým?
http://forum.divoke-kmene.sk/showpost.php?p=7301&postcount=1

23. Koľko môže byť v kmeni členov?

Svet1 - 1000 členov
Svet2 - 300 členov[/SPOIL]

24. O koľko viac ma bude stáť stavba v stavebnej rade?
Pri 5. budove v poradí sa náklady nezvyšujú,pri ďalších budovách je navýšenie následovné
  • 6. + 25 %
  • 7. + 56 %
  • 8. + 95 %
  • 9. + 144%
  • 10. + 205%
  • 11. + 281%
  • 12. + 377%
  • 13. ...

NOVÉ OTÁZKY BUDÚ PRIBÚDAŤ, AJ OBRÁZKY

Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.