Diskusia Útok na hrad

DeletedUser17376

Hosť
Ďakujem za zorientovanie, skutočne som predpokladal Inventár per účet. Zrejme ma zmiatol permanentný uvítací balíček. Snáď by sa to mohlo považovať hneď za návrh vylepšenia/zmeny, priestor inventára je tak obsiahli, že zaplniť ho na jednom hráčskom svete nie je možné.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
To neviem povedať, ale určite sa ešte budú chystať nejaké zaujímavé herné udalosti :)
 

DeletedUser15720

Hosť
Ako to tu už býva zvykom, ja zase nie som spokojný :krutiocko

Podľa mňa takéto udalosti väčšine hráčov len znechucujú hru, je to vnímené ako blbá komplikácia s cieľom vymámiť od hráčov PB.
 

DeletedUser2

Hosť
A podľa mňa sa väčšine hráčov takéto udalosti páčia. Je to vnímané ako príjemné spestrenie hry :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
No nwm či táto udalosť bola taká dobrá.
+ vysvetlite mi akože 10% trvalo sa zvýši obyvateľstvo??? to ako fakt teraz nebude max dedinke 24 000 sedliak ale 26 400??? + ešte vlajka . Akože to je dosť podstatný rozdiel nemyslíte?+ teraz idú žoldnieri bez času...? Doteraz boli prvý ti ktorý tu boli kukať nato... a nie tí čo do toho dali pb inak to teraz nejde.+ vysvetlite mi prosím to prispenie kmeňu ide to automaticky alebo to dopĺňaš ak hej ako?+ obnovuje sa to...?

Za pochopenie a skoré odpovede ďakujem z pozdravom petsu:)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Tak tu sú niektoré odpovede :)

10% zvýšenie populácie znamená, že sa dedina bude správať ako bonusová dedina na obyvateľstvo.
To, že nemusí nikto čakať, je jedna z noviniek, spomínali sme to aj v popise udalosti :)

Čo sa týka prispievania kmeňu, sú dve možnosti:
1: Nazbieraš medaily a tie sa automaticky pripočítajú aj pre kmeň.
2: Prispeješ kmeňu s Prémiovými bodmi, je to možné iba raz za deň (pre seba tým medaily nezískaš).
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Predpokladám, že po aktivovaní bonusu sa z dediny stane bonusová dedina na populáciu.
Táto informácia však nie je záväzná, takže to treba vyskúšať :)
 

DeletedUser17774

Hosť
chci se zeptat, mohou se předměty sčítat? tedy že budu mít aktivováno např něco k obraně a něco k utoku najednou?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Malo by to byť možné, ale rovnaký efekt sa nedá "násobiť" aktivovaním rovnakých predmetov.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, ako môžem získať úspech za hrad?

Za odoslanie posledného žoldniera pred spustením útoku ako minule?

alebo byť prvý v poradí s najväčším počtom žoldnierov pri odoslaní útoku?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Dúfam, že tentokrát to tam je napísané zrozumiteľnejšie...
Treba byť prvým v rebríčku, keď sa to aktivuje :)
 

DeletedUser15720

Hosť
keď už to je, tak by sa patrilo, aby to bolo aspoň poriadne spravené

neviem, či si to niekto všimol, snáď sa to tak nezobrazuje len mne tak, ale v okne s udalosťou mám napísané toto:

http://prntscr.com/96pvuy

a nemyslím si, že by to malo byť už teraz skončené o;) všimol som si to na svete 34
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Jednalo sa o drobnú chybu, ďakujeme za upozornenie.
Snáď sa čoskoro aktualizuje nová verzia prekladov, potom to odtiaľ zmizne :)
 

DeletedUser15137

Hosť
Ahoj Matthew...Je možné že to tu už je niekde napísané,no nemám čas to kade tade prečesávať...
Chcem sa opýtať či je Inventár na jednom účte spoločný z inými svetmi alebo inventár je každý pre iný svet...Kedže je teraz momentálne tá ponuka na medaile či by som si ich mohol privyrobiť na inom svete a použiť v inom...Za skorú odpoved dakujem
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Inventár je viazaný pre daný svet, takže predmet na jednom svete sa nedá použiť na svete inom.
Viazané na svet sú aj medaily, úspechy a podobné veci.
 

DeletedUser17376

Hosť
Mám dotaz:

Hrad má zostatkové HP 1. Hodnota bodov Obliehania i Útoku je nad 50 %. Naplní sa hodnota Námornej podpory nad 1000, ktorej účinky budú v prírastkoch bodov v Obliehaní a v Útoku o + 50 % z ich maximálnej hodnoty. Novými účinkami bude aktivovanie Obliehania i Útoku zároveň. Keďže aktivácia Obliehania má za následok aj "nabitie" Útoku o + 3 do znižovania HP hradu, predpokladám, že pri súčasnom naplnení podmienok Obliehania i Útoku najskôr nastanú účinky Obliehania. Ak je tento predpoklad správny, druhým, avšak paralelným účinkom aktivovaného Obliehania je zníženie HP hradu o 1.

Predmetom môjho dotazu je, či sa účinky podľa príkladu zaktivovaného Útoku pustia do hradu s HP 1, teda totožného hradu, ktorý padol v dôsledku zaktivovania Obliehania, alebo sa dôsledky aktivácie Námornej podpory podľa príkladu udejú v nasledovnom poradí:

1a) Obliehanie "nabije" Útok o +3
1b) Obliehanie zníži HP Hradu z 1 na 0, Hrad padne, nastaví sa nový Hrad
2) Útok zníž HP v rozptyle 1-5 + 3 z nového Hradu z HP 25.

Za odpoveď ďakujem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser17376

Hosť
Mám ďalší dotaz:

Za "normálnej" situácie pri bodovom statuse 1248 bodov do Obliehania ďalšia investícia má za následok aktiváciu Obliehania, výmaz tabuľky a jej okamžité otvorenie zápisom 2 bodov hráča, ktorý ako posledný uskutočnil investíciu. Modelujem však inú situáciu: Obliehanie má aktuálnu hodnotu 1138 bodov (nad 50 %). Tabuľka zobrazuje poradie i objem investovaných bodov toho-ktorého hráča. Aktivuje sa Námorná podpora, čo znamená, že Obliehanie obdrží 625 bodov. Spolu bude mať 1763 bodov. Na aktiváciu Obliehania stačilo 1250 bodov. Čo sa stane s rozdielom 513 bodov ? Ak sa prelejú (spôsobom totožným pre "normálnu" aktiváciu Obliehania), ako bude vyzerať tabuľka investícií od hráčov ?

Dotaz sa bude rovnako týkať aj Útoku, keďže aktivácia Námornej pechoty má na zvyšné dve investičné ciele totožný účinok.


Dík za odpoveď.
 
Hore