Zodpovedané Úspechy z iných svetov sa mi nezobrazujú v profile - problém

  • Zakladateľ témy DeletedUser16526
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16526

Hosť
Ahojte, neviem čo ti sem správne píšem ale dúfam že správne. Chcel by som s niečim poradiť mám taký problém že keď som na niakom svete napr 27 tak mám tam úspechy v iných svetoch. Mám tam iba 23,26 svet. Hral som na svete 8 kde už ma celkom prebrali. Mal som tam pekné úspechy tak by som si ich chcel dať do profilu kde mám úspechy v iných svetoch. Príklad " Svet15 - Vodca(4),Útočník Dňa(1x).. Budem rád za odpoveď rád by som si dal do môjho profilu tie úspechy zo sveta 8. Prepáčte za gramatiku a za podobné veci.. Hrám sa s tým už dlho.
 

DeletedUser16526

Hosť
Ano hral som. Ked idem do TWSTATS tam si dám Player's past worlds: SVET 8. Mám tam koľko som mal najviac bodov a tak.
 

DeletedUser16526

Hosť
Idem profil->úspechy a tam je : Verejné nastavenia profilu
Zobraziť moje úspechy-Fajka.
Idem úplne dole a tam je "Ostatné Úspechy" a nemám tam nič zo sveta 8.
A vo TW-STATS mám Player's past worlds: SVET 8 takže neviem..
 

DeletedUser

Hosť
Úspechy z iných svetov, ak sa nemýlim a ak sú moje informácie správne, tak sa zobrazia v profile. Lenže ty ich nevidíš, vidia ich len hráči, ktorí si na tvoj profil kliknú :) Ty máš možnosť vidieť svoje doterajšie úspechy v danom svete a to priamo v profile :)
 

DeletedUser16526

Hosť
Tak. Mal som zástup a schválne som sa išiel pozrieť na môj profil a nič sa tam neukazovalo. V TW-STATS mám hráčove ine svety 23,26 a potom Player's past worlds tam mam svety na ktorých som hral ale skončil. Ked idem na svety 23,26 dám si Profil->úspechy a tam mám fajku na zobraziť úspechy a mám tam fajku na Vládca Kontinentu,Hráč s najlepším skóre. Idem na svet 27 a mám tam úspechy v iných svetoch a tam je svet 23 a sú tam úspechy vládca kontinentu,hráč s najlepším skóre. A keď som na svete 23 a idem na svôj profil tak tam mám úspechy v iných svetoch svet 27.. A chcem aby sa mi tam zobrazovalo zo sveta 8 ..
 

DeletedUser

Hosť
Tak v tom prípade sa ti tam zobrazujú úspechy z aktívnych svetov, a na sk8 v tom prípade si dal zrušiť účet, pravdepodobne, preto sa zrušili aj tvoje úspechy
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore