Zodpovedané Clasic

JeepersCreepers x Pamela

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Chcem sa spýtať??
Budú ešte svety bez PB?
ako bol clasic a čím viac tým lepšie pre nás hráčov co hráme bez PB, ďakujem za odpoveď
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Svety Classic sa u nás neplánujú otvárať, bohužiaľ.
(Mimochodom, i vo svete Classic sú aktívne základné prémiové funkcie kvôli zlepšeniu hrateľnosti v neskorších fázach hry, teda svet "bez PB" vo svojej podstate neexistuje.)
 

JeepersCreepers x Pamela

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Nešlo by pre hráčov co fak by uvítali hru bez PB, skôr dám za tu hru 10 e, ale chcem si ju zahrať ako sa patrí, podstivo a bez toho aby som nemal za chrbtom hráča co dal 20000 PB nato aby ma zničil, toto už nieje pre nikoho ani zábava, ale len hra na PB, toto ako DK by sa mohlo uvedomiť ze sú tu hráči co si hcu zahrať a nie len na PB a zarábať, viete čo myslím, aj keď nevravím ze PB je zle, len dat svet samotný pre nás top hráčov, chceme si len zahrať a ukázať kto ma proste nato, bic viac nik nechce od DK, len tak málo a viem ze aj tak sa to nedá, len nenájde sa taka mala skulinka a urobiť to pre nás co to chceme a nie som sám je náš asi 800 hráčov co by toto uvítali, ďakujem ak by sa našla aspoň taka mala možnosť to uskutočniť
 

JeepersCreepers x Pamela

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Očom sú vlastne DK!? , aby sme sa tu zahrali, však , viem ze ako administrátor vieš urobit to niečo pre nás, vieš koľko ľudí a hráčov by ti ďakovalo ak chceš urob anketu a sam uvidíš čo myslím týmto, mňa a už viacerých toto nebaví stále sú len PB a PB a PB, berieme to, ale dokedy prosím,raz za čas by mal byť svet bez PB a tam sa ukázať a zas ďalšie na PB, to beriem, len dat priestor nám hráčom co chceme hrať bez PB, aj keď máme euri nato, ale chceme hrať podstivo, ved hra je otom aby sa každý ukázal co v ňom je a nie co v ňom nieje, keď sa to ozaj nedá, tak pochopím, ale viem ze je možnosť
 
Hore