Zodpovedané Bude ďalší classic svet ?

adrianes8888

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Ďakujem za odpoveď no zároveň som trochu smutný :( konečne svet bez všelijakých bonusov a veci ktoré zvýhodňujú ľudí ktorí do toho davajú peniaze.
A chcem sa ešte opýtať či je nejaký server kde sa classic svet plánuje napr. český nemecký a pod. :)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Classic svety bývajú (hoci výnimočne) spúšťané na tých najväčších verziách, takže občas na medzinárodnej, poľskej, brazílskej či tureckej.
 

JeepersCreepers x Pamela

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Tak by sme mohly ísť mi co hráme bez PB na tie svety, nemám rád už SK svety, kde sú len PB, bez toho tu asi nik ani nevie hrat, čo je smutné, aspoň keby je svet bez PB, by sme uvítali každý jeden aj to je nemožné?
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Chcel by som dať na známosť všetkým ktorý o tom nevedia že na CZ verzií bude classic svet. Teda ak má niekto záujem hrať svet bez pb (teda len základné pb funkcie) tak máte tam možnosť a myslím že jazykový problém tam moc nebude ;) Tu máte nastavenia sveta - https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/nastavení-classic-2.28221/

Aj keď nie na našej verzií ale i tak myslím že je to celkom prijateľná možnosť pre hráčov ktorý chcú si zahrať svet bez pb výhod ;) Držím palce
 
Hore