Diskusia Rytierske slávnosti

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Mal by som otázku na toto:
Majte na pamäti, že dané tri vlastnosti sú platné len pre jednu disciplínu - v ďalšej disciplíne to budú tri iné vlastnosti a zasa budete začínať od prvého stupňa.

Ak som tomu teda dobre pochopil tak šampión bude po každej disciplíne mať schopnosti na 1ke?
Alebo sa mu ponechajú z predošlých tréningov ?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Áno, v každej disciplíne bude začínať s tromi schopnosťami na stupni 1 :)
A jedna z nich je najúčinnejšia a pomôže získať vyššie skóre do rebríčku.
 

DeletedUser18609

Hosť
Ako často môžem súťažiť bezplatne? len raz za cyklus?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Áno, raz za jeden cyklus. Preto sa oplatí si to nechať ku koncu cyklu, aby sa šampión umiestnil čo najvyššie.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Rytierske slávnosti sa k nám vracajú v novom šate :)
Čo vravíte na ich novú verziu?
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
keby som poznal starú tak ti aj odpoviem :D:cool:
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Fúha že sa nehanbíš k tomu priznať :D Ale fakt je že ani ja už moc netuším čo to bolo ale tých trhovníkov vzadu si pamätám :D Preto aby som nemal hanbu jako ty :P tak som trošku podvádzal a pozrel som si staré video kde predstavovali toho prvú verziu. Spomenul som si ale neviem či som chcel :D Jedno viem tá udalosť sa my nepáčila hlavne ten systém tréningov... :D Takže teraz to vyzerá lepšie, ale nie je fér keď sa pýtaš čo nato vravíme keď ešte to nie je aktívne a ani na bete to neni :mad: :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Pýtam sa aj do budúcnosti, aby ste sa sem nezabudli vyjadriť :)
Hráči nám totiž píšu komentáre a názory do ticketov na hernú podporu, ale tu je to pohromade a prehľadnejšie :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Práveže zabudnem keďže teraz ešte sa nedá a potom už nato moja pamäť zabudne :D Inak taká otázočka ktorá sem nepatrí ale snáď vám to pri tomto veľkom spame na fóre vadiť nebude :D Niekde som čítal že nejaké jazykové verzie budú mať spoločné svety. Bude teda konečne nejaký medzinárodný svet kde bude zaplnených 30 kontinentov ? :D Abo nato sa nemá pýtať ? :( Stále od 15 rokov DK čakám viac :P
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Niektoré malé jazykové verzie už boli zlúčené s tou medzinárodnou, takže tento proces sa miestami uplatňuje (ako bolo naznačené v oznámení ohľadom novej verzie).
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
ale ani tá medzinárodná nemá nejaké veľké svety keď si všimneš :sekernik:

Pýtam sa aj do budúcnosti, aby ste sa sem nezabudli vyjadriť :)
Hráči nám totiž píšu komentáre a názory do ticketov na hernú podporu, ale tu je to pohromade a prehľadnejšie :)

po poslednej udalosti by si aj tak tie komentáre z tadiaľ iba mazal xD :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak nemá keď sú tam len asiati, chorváti a dáni kde to dokopy hrá ešte menej jak u nás :D Ale keby dajú spoločný svet dobré nastavenia a boli tam Poliaci, Nemci, Slováci, Česi, Briti proste tie väčšie jazykové verzie :D Tak by proste určite bol :P
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Kokso blúdim fórom kade tade aj hľadať skúšam a neviem nájsť pokec jak to ? :D Ale k veci kto je meikomeik ? :D odkaz

Dúfam inak že tie nastavenia ešte pomeníte hlavne tu vežu het :D


Dodám keď už som sem tá akcia nebola vyslovene zlá ale mohlo to byť aj pestrejšie v možnostiach či nákupe alebo bojoch keďže takto dosť záležalo od začiatku a či sa udržíš keďže moc hore sa potom už bez pb nedalo ísť... A to aj keby si robil nevem čo :D
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
kontrolný orgán :D

No asi sa už nič meniť nebude, to je skôr otázka na Matta.:rolleyes:

no jo, ale bez PB som sa pravidelne držal v tej druhej lige, či ako to bolo pomenované. Dotiahnuť sa na prvú bolo nemožné. :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Viem že môžem byť rád že nie je každý svet s vežou ale aj tak by mi nevadilo keby veža a kostol bol tak často ako kostol kedysi raz za rok 2 :D

Ja som bol natom rovnako a potom som mal chvíľku kedy som nemal nato čas a potom som prelietaval medzi 3tou a 2hou :D Proste ono ťažko sa tam dalo nejak taktizovať v súbojoch čo my trocha vadilo :( Proste ono furt vyhral si s každým a potom každý sa vylepšil o 30 bodov načo sa nedá reagovať teda zase 3 prehráš a dookola čo neni zrovna naj :D
 
Hore