Diskusia Diskusia k súťaži

DeletedUser10812

Hosť
Mňa ste preskočili? Mám na nórov tiež dobrý tip,tak to opravte..
 

DeletedUser10621

Hosť
Po majstrovstvách by som to ešte raz skontroloval, či všetko sedí ;)
 

DeletedUser16714

Hosť
Zaujímalo by ma či môžem prepísať svoj výsledok ktorý tipujem ? Samozrejme ešte pred uzavretím ankety :)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Pred uzatvorením ankety určite, žiadny problém, ak sa zápas ešte nezačal :)
 

DeletedUser16714

Hosť
á ešte, pretože som prepisoval ... nakoniec zo správneho na zlý, ale nevadí horšie je to ,že štvrťfinále nemáme vo vlastných rukách :/
 

DeletedUser16190

Hosť
jasne,vo vlastnych...lebo my akoze porazime USA,za 3 body...ked proti norom sme prehrali :D aa,rusov ani nespominaj :D
1.prehrali sme,je jedno kedy,ale prehrali :D
2.aj majster tesar sa obcas utne...(myslim rusov) nebude sa mylit kazdy kto proti nam nastupi...a aj keby...ze si nahodou vsetci amici polamu nohy,ruky a rebra...a by sme ich nahodou porazili v riadnom hracom case,tak bielorusi tam maju ete pekny zapas k dobru-norsko :) a pochybujem,ze prehraju...urcite si nepovedia "ta,viete chlapci,tam slovaci chcu ist...ta im pustime :D " a keby aj to sa nahodou stalo...tak mame kanadu,ktora to valcuje vsetko rad radom,myslis,ze aj tam mame sancu?prinajlepsiom skoncime tam,s debaklom :D uz nech idu domov...nech sa uz netrapia...
 

DeletedUser16714

Hosť
Napísal som tam,že nemáme vo vlastných rukách ,lepšie čítaj.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
V zápase proti Rusku bolo tých tipov 19 :)
Skrátka, toto sa nerobí...
Síce som to nemal v pláne, ale pred posielaním prémia zrejme skontrolujem poriadne všetkých víťazov.
 

DeletedUser16714

Hosť
Mal ich všetky napísať do jedného príspevku aspoň by nespamoval :D
 

DeletedUser17423

Hosť
vihráme dnes či ako to vidíte vy? ja asi na víhru ale takú tesnú na 3:2 pre nas :)
 

DeletedUser14084

Hosť
Kanada - Rusko. :3 Finále ako má byť.Paráda!Myslím si,že každý favorizuje Kanadu,pretože ide šampionátom bez prehry a súperov doslova ničí.Veď 6,5 gólu na zápas v priemere?To je neuveriteľné.Ale myslím si,že ruská zborná to len tak nevzdá a práve oni sa stanú majstrami sveta.
Videli ste Ovečkina?Prišiel bez posezónnej klubovej lekárskej prehladky,hneď ho nasadili do prvej formácie,dal gól a keď mal pred sebou prazdnú bránu,tak nesebčil a radšej prihral Malkinovi.Ovečkin je pán hráč,a preto mu prajem to,aby sa stal majstrom sveta v tomto roku. ;)
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Ten Malkinov gól bol pecka ako si to vychutnal. Krásne gesto od Ovečkina :)
 

DeletedUser10812

Hosť
nemohli by ste dávať častejšie tipovacie súťaže? napríklad v tenise, teraz ide roland garros :D
 
Hore