Politická mapa

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2

Hosť
Vážení hráči,

od nového týždňa bude do hry pre všetky svety zavedená novinka pre hráčov s Prémiovým účtom, tzv. politická mapa - farebné zobrazovanie územia hráčov a kmeňov.

Malá ukážka:

politicalmap.jpg


S pozdravom L.
 

DeletedUser

Hosť
No tak velice dobré novinky sa pripravujú, len trochu tomu nechápem. Hráč s farbou kmeňa bude zobrazený v tom kruhu či čo to je?
 

DeletedUser2

Hosť
V skratke, budeš si môcť pozrieť akému územiu/teritóriu ako ty - hráč alebo tvoj kmeň, či aj nepriateľské kmene, vládnete.
 

DeletedUser

Hosť
Toto sa mi velmi paci:) Uz davno som chcel vidiet presne hranice kmenov a ako pomaly prenikaju do ineho uzemia
 

DeletedUser

Hosť
mne sa to moc paci:dobre: len neni to take neprehladne nemyli sa to s dosahom viery atd...:(
 

DeletedUser31

Hosť
A aky je prestny datum spustenia tej mapy?

Linteo napsal:

Vážení hráči,

od nového týždňa bude do hry pre všetky svety zavedená novinka pre hráčov s Prémiovým účtom, tzv. politická mapa - farebné zobrazovanie územia hráčov a kmeňov.


Takže očekávej, že se politická mapa spustí počátkem týdne, předpoklad bude v pondělí či v úterý, přesný čas myslím není důležitý. Až bude, tak to bude a uvidíš to na mapce...
 

DeletedUser3725

Hosť
:O

men sa to dako nepaci.velmi ta velmi farebne a ani
tomu velmi nechapem:(
 

DeletedUser

Hosť
no ja si to iba obcas zapnem potom je väcsi prehlad o kmenoch lebo takto som videl iba same cervene a teraz vidno ako su medzi sebou prepleteny nepriatelia :D
 

DeletedUser

Hosť
mne ešte nedoplo ako budú označené barbarky...lebo na tom obrázku je priradená k DoN...
 

DeletedUser

Hosť
Môže to byť silná motivácia pre hráčov aby začali upevňovať a "krášliť" svoje prostredie.

To tulen1: Moju existenciu na mape ignoruj :hanbimsa:. A ešte pozdravujem :).
 

DeletedUser

Hosť
no ja na svete 5 som si to zapol a ako pozerám hrám silnú politiku keďže som bez kmeňaxD
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
vylepšete to ještě čárkami mezi vesnicemi,jako že mám kolem dokola 8 vesnic (ve tvaru kruhu) a ty se pospojují žlutou čárkou a bude to good:dobre::cool::yes::D
 

DeletedUser

Hosť
No jo, ale to by se pak museli pospojovat všechny mezi všemi ... Jinak to systém asi těžko dovede. Nebo nevím co myslíš.
 

DeletedUser

Hosť
Ta politická mapa má určitě svůj účel, ale pro mě je to jen barevná patlanice na mapě, ve které ztrácím přehled - takže ji mám radši vypnutou...
 

DeletedUser

Hosť
?

Comu nechapes? Je tam farebne vyznacene tvoje uzemie, tvojho kmeňa aj DoN a nepriateľov. Su to hranice kmeňov, je to super vec podľa mňa :)

ale mohli ste sa viac popasovat s vizuálnou stránkou.. aby to bolo prehladnejšie, te hranice aspoň :)
 

DeletedUser

Hosť
nemozte dat kazdemu premium na 1 den, nech vsetci vedia jak to vyzera?:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore