Diskusný krúžok Classic

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Tu môžete debatovať o všetkom, čo sa týka i netýka sveta Classic 1.

Prosím, dodržiavajte pravidlá fóra.
Príjemnú zábavu! :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
No musím uznať že som nečakal žeby niekedy takýto svet bol spustený na našej verzií. Škoda možno že to je tak narýchlo, neviem jak rýchlo sa dokážu hráči zmobilizovať ale tak dúfam že bude zaplnená mapa :) Príjemné prekvapenie :)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
No musím uznať že som nečakal žeby niekedy takýto svet bol spustený na našej verzií. Škoda možno že to je tak narýchlo, neviem jak rýchlo sa dokážu hráči zmobilizovať ale tak dúfam že bude zaplnená mapa :) Príjemné prekvapenie :)
Mobilizácia je už na vás, tak sa ukážte, čo vo vás je :P
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
bude sa dat hrat nejak spolu, teda ze pozvem kamaratov a budeme pri sebe začinat alebo to vsetkych hocijako rozhadže?
Pred-registrácia nebude spustená, takže budete môcť iba pozvať kamaráta po spustení sveta, nie skôr.
K tejto otázke by som pridal aj otázku či bude v inventári možnosť presunu na priateľa.
Predmet na premiestnenie nebude do inventára pridaný (je to uvedené aj v nastavení sveta).
 

BettingIsMyLife

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
5
Čiže ked sa zajtra spustí svet a 5 minut po spusteni pozvem 5 kamaratov, tak budu blizkosti mna?
 

DeletedUser19054

Hosť
Dá sa pozvať hráč len keď poznám jeho nick? lebo email neviem, a v "Pozvi starých kamarátov" tak tam sa nenachádza...
 

Deleted User - 977051

Hosť
zajimalo by mne proč je tam inventář? budu aj nejake hry ako na iných svetoch ? aby boli možne nejake eventy?
 

Merigo

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
2
Na 500 bodoch dostaneš prémiový účet ako darček od DK + sám môžeš darovať prémiové funkcie iným, tak aby si to mal kam dať
 
Hore