Diskusia Diskusia k mobilnej aplikácii

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Diskusná téma

Milí hráči!
Toto je téma pre diskusiu ohľadom nových verzií aplikácie pre Android a iOS.

Vaše názory na nové aktualizácie hry či konštruktívna kritika sú veľmi vítané!
Pozorne sledujeme vaše pripomienky a tlmočíme ich tvorcom hry.


Ďakujeme vám! :sekernik:

____
 
Naposledy upravené :

SoulHunter

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
2
chybaju tam casy do skoncenia vystavby budov a verbovania v nahlade dediny, bolo to celkom uzitocne
 

TheMartsss

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Mne tu skôr chýba apk, ktoré by si všetci mohli stiahnuť a nie čakať, kým sa mi to o rok objaví na google store.
 

TheMartsss

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Teší ma, že každému tu ten administrátor odpovie, len moju odpoveť nechá visieť :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Teší ma, že každému tu ten administrátor odpovie, len moju odpoveť nechá visieť :D
Sprístupňovanie nových verzií funguje v intervaloch :)
To znamená, že je sprvoti aplikácia sprístupnená iba časti hráčov a postupne v priebehu niekoľkých dní všetkým.
Má sa tak zamedziť tomu, aby boli v prípade nečakanej chyby ovplyvnení všetci hráči, ale iba časť z nich.
 

SoulHunter

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
2
Upozorníme na to technikov :)


Aké ďalšie? :)
-pri verbovani: posuvam slider ale nezobrazuje celkovy cas verbovania (v starej bolo)
-okrem casov do skoncenia verbovania a stavania chyba aj stav trhoviska (toto vsetko sa zobrazuje alebo nezobrazuje ako sa mu zachce)
-v menu sa sice daju presuvat ikony ale medzi strankami menu nie
-vo verbovani su ikony jednotiek giganticke, vyzera to celkovo nejako neohrabane :D
 

Rexx

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Zdravím,

postrehol som, že sa poslednou aktualizáciou(ale aspoň túto chybu zatiaľ už nevidím) opravilo samovoľne prepínanie dedín, i keď sa presúvanie medzi dedinami prehodilo, beriem.

Upravte prosím chybu zobrazenia mapy pri možnosti - Centrovať mapu, keď si dáte náhľad dediny, ktorú nevlastníte. Po vycentrovaní vám nezobrazí klasickú mapu z app ale tú z verzie pre prehliadače na mobiloch.

Ďakujem :)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Áno, prepínanie bolo opravené :)

Chápem to správne, že sa v hre nachádzajú dve rôzne grafické verzie mapy? V súčasnosti by mala byť mapa už všade zjednotená (hoci, ako sme avizovali, bude sa upravovať, aby s ňou boli spokojní aj ostatní hráči), takže by sa mala zobrazovať tá. Alebo tam je nejaká chyba? Určite by pomohlo viac info, prípadne obrázková príloha, sme, alebo (ešte lepšie) ako ticket na hernú podporu. Ďakujeme!
 

Molotov46

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Aplikácia nevyhadzuje oznámenia na mobil. Mám ich zapnuté a aj povolené v mobile, aj v nadstaveniach aplikácie.. Nie som sám komu to robí.
Ešte by bolo fajn keby sa pri výstavbe budov neresetuje pohľad a ostane na budove ktorú som dal stavať..
 

TrollExtreme

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Zdravím :D Chcel by som sa informovať... Divoké kmene hrám na PC a na mobilnej appke (IOS) a chcel by som vedieť, kde v mobilnej appke nájdem položku s odmenami za úlohy... Napríklad aj keď iba upgreadnem nejakú budovu tak dostanem odmenu nejakých 150 surovín z každej... A pokiaľ si ich chcem vyzdvihnúť musím isť vždy na PC čo dokáže byť jemne otravné... Predom ďakujem za odpoveď.
 

Boj a vyhra 3

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Zdravím ťa, nemám síce IOS ale na Androide to mám tak, že ak pôjdeš týmto spôsobom mohol by si sa k tomu dostať.
Ťukneš na MENU - PROFIL - ako posledné budeš mať ODMENY a dáš prevziať. Pomohlo?

S pozdravom Boj a vyhra 3 ;)
 
Hore