Diskusia Diskusia k súťaži

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Chcel by som upozorniť že ak nechcete aby upravovali príspevky pozor nato že sa dá príspevok vymazať a napísať nový ;)
 

DeletedUser17114

Hosť
chcem len povedať prečo len zápasy kde je slovensko však dám všetky zápasi a spravim tak za spravny vysledok dam 1 bod kto na konči bude mať najviac bodov vyhrava dam napr
1 miesto 1500 pb
2 miesto 1000 pb
3 miesto 500 pb
4-10 miesto po 100 pb
11-30 miesto 50 pb
alebo niečo podobne :)

a som rad že tu mame opäť súťaž po viac ako roku tie na fb nerátam lebo tie sú len o šťastí
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Odmeny sme sa rozhodli urobiť rovnaké, aké boli počas súťaže v roku 2015 :)
Zvažovali sme samozrejme aj úplne všetky výsledky, ale bolo by to veľmi časovo náročné (už toto bude dosť náročné), tak sme sa rozhodli to nechať tak.
 

DeletedUser11046

Hosť
Super takáto súťaž. Keď momentálne nehrám žiadny svet, tak sa nemôžem ani zapojiť lebo k***t z toho... Mali by ste sa inšpirovať na českom fóre, kde sa tipuju postupujúci zo skupiny, potom výsledky štvrťfinale, semifinále a finále. Ako každý rok a je to dobré. Víťaz dostane 800 PB, 2. 500 atď. a nie pú na 3 dni a ešte aj to ho musí niekto vyžrebovať... A časovo to vôbec nie je náročné, keďže stačí len založiť tému kde ľudia napíšu tipy a vy na konci MS zrátate výsledky. Skôr ide o to že ste lakomí rozdať nejaké PB a nie o to že to je časovo náročné. Ale na to je sa najľahšie vyhovoriť a radšej sa budete celé dni zaoberať nezmyselnými banmi, ako vymyslením nejakej férovej súťaže, nie takejto náhody z losovaním.
 

DeletedUser17567

Hosť
Preco ste tie ze ako dopadne sk na ms uzavreli? Ved vsak este ani nehrali a uz ste to uzavreli. Neda sa ešte dat tip? Podla mna je ešte skoro na to ja by som to uzavrel az zajtra lebo takto mam možnosť to odsledovat ze ako kto hra
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Presne ako napísal petsu :)
Postup aj ďalšie náležitosti, týkajúce sa súťaže, sú zavedené rovnako, ako boli zavedené pred dvomi rokmi.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Nejdeme si klamať účasť na tejto súťaži nebola najvyššia ale všimol som si že na fóre bolo kopu ľudí a však neregistrovaných do fóra... Neviem kde je problém že či sa nechcú registrovať alebo proste im to treba napísať ale v každom prípade by som poprosil nech fórum slúži svojmu účelu a nech hlavne na fóre sú nejaké tie súťaže ;)
 

DeletedUser10812

Hosť
chcem len povedať prečo len zápasy kde je slovensko však dám všetky zápasi a spravim tak za spravny vysledok dam 1 bod kto na konči bude mať najviac bodov vyhrava dam napr
1 miesto 1500 pb
2 miesto 1000 pb
3 miesto 500 pb
4-10 miesto po 100 pb
11-30 miesto 50 pb
alebo niečo podobne :)

a som rad že tu mame opäť súťaž po viac ako roku tie na fb nerátam lebo tie sú len o šťastí

cesi to maju stale takto na PB, ved minuly rok som takto vyhrala 2000 pb co bola v EURE sutaz....urcite sa to oplati radsej takto robit ako ty pises :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Toto je diskusná téma k súťaži "Tipovacia súťaž k MS v hokeji 2017".
Akékoľvek nesúvisiace komentáre ju zahlcujú zbytočnými príspevkami a budú preto mazané.
 

DeletedUser18325

Hosť
Ja som spoko a velmi si prajem aby vypadli takze skoda mohlo to byt kus lepsie :) totiz konecne by sa potom niekto zobudil vyhodil by polku zvezu a vratil tomu zivot noe toto prezivanie...

Umiestnenie ste mi zamkli chcel som to tipnut par hod pre prvym zapasom no nic uz na nasich som chcel dat cca predposlednu priecku v skupine... talianov som cakal ze porazime viac no itak vyhrali takze aspo daco k triefaniu a lotissko som trafil aj s vysledkom takze so sebou som spokojny s nasimi tiez so sutazou uz menej...
 
Hore