Zodpovedané svet 34 nastavenia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser17678

Hosť
Pekny vecer chcem sa opytat ci uz je niekde zverejnene alebo ci sa uz vie ake bude nastavenie sveta 34?
 

DeletedUser10951

Hosť
už sa vie niečo blžšie ? rád by som si zahral konečne speed 2 + vlajky bez palacha a bez domobrany+ bez kostola
 
Naposledy upravené moderátorom:

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
takéto nastavenia nechajte na ešte väčšiu budúcnosť teda s35;) A ja viem vy o ničom nerozhodujete a keď niečo viete tak mlčíte:P
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Aspoň sa máte na čo tešiť. Aj keď je pravda, že občas ani my nevieme a iba predpokladáme :)
Nechajme sa prekvapiť, aké nastavenia prinesie nový svet.
 

DeletedUser15913

Hosť
To dúfam :D len nech tam neni kostol :) lebo ma urve :)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Bohužiaľ, priveľmi ani nie... ale snažíme sa ovplyvniť, čo sa len dá :)
 

DeletedUser9870

Hosť
Podľa toho, ako sa zatiaľ vyjadrujú hráči o nastavení sveta 34 je pre mňa veľmi zaujímavé.
Myslel som že si dám aspoň rok pauzu, ale ak by bol svet v takom nastavení, ako si zatiaľ hráči žiadajú, asi by som tam zmobilizoval *N* :D
 

DeletedUser

Hosť
S výsledkami prieskumu a reálnymi nastaveniami žiadne skúseností nemám, ale všetky požiadavky asi nebudú splnené. Hráči sa vyjadrili, že chcú úplne dokonalý svet :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Dokonalý svet neexistuje, ale svet 34 bude na želanie, tak sa budeme určite pridŕžať výsledkov ankety ;)
 

DeletedUser8059

Hosť
V ankete malo byt, ze PB sa budu dat vyuzit len na premium, na farmara a na spravcu. Ziadne skracovanie stavby, ziadna vymena suriek za PB, ziadne zvysovanie produkcie za PB ;) Dalej vlajky by mali byt na kazdom svete vynulovane ( novy hraci, a ti co nehrali na svete s vlajkami maju dost velku nevyhodu proti tim co uz vlajky maju) Toto si INNO dovolit nemoze , asi by skrachovali :(
Inak nastavenie sveta vyzera dost dobre. :)

P.S.: Kde mam tu salku z Trencina ? :D
 

DeletedUser9828

Hosť
Jen na PÚ :)
Žádný pomocník rabování ani správce účtu.

A nezkrachovali by. Naopak, já si myslím, že by to ve výsledku přineslo pozitivní efekt. Kdyby na facebookové stránce slovenských DK potom bylo rozhlášeno, že takový svět bude, a požádáno hráče, aby informaci rozšířili, myslím, že by nebylo nemožné, aby se s trochou štěstí na světě objevilo 20.000 hráčů. Je to ale i o té kampani mezi hráči, aby to prostě nevyznělo do ztracena. Samozřejmě, že tento svět by asi nebyl pro Inno tak výdělečný, na druhou stranu pro hráče ta vidina, že to může být v budoucnu ještě někdy, a skutečnost, že by hru zase začali po delší době hrát, by mohla hráče připravit i na hru světů, které je oškubou, a tak by se vlastně komunita dlouhodobě rozrostla a drobná počáteční ztráta by byla bohatě vykompenzována.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
V ankete malo byt, ze PB sa budu dat vyuzit len na premium, na farmara a na spravcu. Ziadne skracovanie stavby, ziadna vymena suriek za PB, ziadne zvysovanie produkcie za PB ;) Dalej vlajky by mali byt na kazdom svete vynulovane ( novy hraci, a ti co nehrali na svete s vlajkami maju dost velku nevyhodu proti tim co uz vlajky maju) Toto si INNO dovolit nemoze , asi by skrachovali :(
Inak nastavenie sveta vyzera dost dobre. :)



P.S.: Kde mam tu salku z Trencina ? :D

ziadna vymena suriek za PB, Na to zabudni:D Ja si chcem zarobiť pb a inak to nejde:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore