Zodpovedané Paladin

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16717

Hosť
Viem že paladin na svete s rýchlosťou 2 dostane na nájdenie predmetu 6% denne.ale nedá sa to nejak urýchliť? A o koľko najviac denne?
 

DeletedUser

Hosť
Urýchliť sa to dá, ak sa nemýlim, počtom porazených jednotiek.
 

DeletedUser7125

Hosť
Paladin sa nemusí zúčastniť boja, ide len o porazené jednotky a je jedno či v útoku, alebo v obrane
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Tak ako potom vysvelíš že na 25-ke mám 3,5 milióna porazených jednotiek a stále nemám posledný predmet ?
 

DeletedUser7125

Hosť
žeby rýchlosť 1??? Keď začneš hrať neaký svet tak si to skús kontrolovať a uvidíš, že je to tak...
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám takú otázočku keď mám zbraň pre paladina Khanov zahnutý luk platí aj pre lukostrelcov na koni alebo len na pešie jednotky?
 

DeletedUser

Hosť
Jáj Jáj už som si to prečítal :D

Dakujem
 
Naposledy upravené moderátorom:

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Môže niekto z DK teamu objasniť ako to je ?

Edit: No dal som si menšiu pátraciu akciu. Tu je snáď vysvetlené všetko dostatočne - Klik
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
Paladin musel vždy sa zúčastniť boja ak chceš získať predmet.Tuto otazku som riešila na českej hre pred pár dňami.Takže musí byť súčasťou útoku.
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Súčasťou útoku alebo obrancov :) Len vysvetliť to nefilin to si žiada zázrak :D
 

DeletedUser

Hosť
Každý deň sa vám automaticky zvýši o +3% za deň, navýšite to práve tým, že svojho paladina budete posielať spolu s útokmi, pri ktorých zomrie veľa nepriateľských jednotiek. Váš útok musí byť ale úspešný.
Ak budete posielať paladina do prázdnych dedín, bez jednotiek (napríklad barbarské dediny), tak sa vám stále navýši iba o +3%.
Ak pošlete útok s paladinom a doprovodom do dediny kde je 100 kopijí, 100 šermiarov a celú deff v dedine vybijete, tak získate k tým 3%-tám +nejaké percentá na viac.

Ale paladin sa musí zúčastniť boja
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore