Zodpovedané Kedy bude nový svet?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16190

Hosť
nebudte nedockavy:)
trpezlivost ruze prinasa...aj ked vas niektorych uz vidim,prejde mesiac a bude tu nova tema,kedy sa zacne dalsi svet a stale dookola to iste,lebo bud neviete na jednom vydrzat,alebo nemate nato tam vydrzat...lenze ked na kazdom svete ty isty su stale nedockavy,tak to je uz trosku epicke:D
 

DeletedUser15913

Hosť
nebudte nedockavy:)
trpezlivost ruze prinasa...aj ked vas niektorych uz vidim,prejde mesiac a bude tu nova tema,kedy sa zacne dalsi svet a stale dookola to iste,lebo bud neviete na jednom vydrzat,alebo nemate nato tam vydrzat...lenze ked na kazdom svete ty isty su stale nedockavy,tak to je uz trosku epicke:D
Máš pravdu,ale netreba ponižovať alebo podcenovať. :D
 

DeletedUser15913

Hosť
Okey ja som v tejto téme kôli tomu že 27 som ani nehral nelákalomato a 26 som nemal cas hrat tak sa chcem teras sustrediť na 28!
 

DeletedUser16673

Hosť
Adam Daj si riku do priateľ a pis si cez OS, lebo sem príde človek pre info a číta ako ideš do prahy a že pôjdeš na kraj, no koho to zaujíma. Mať ta doma tak ta bijem.

dëveť
 

DeletedUser2

Hosť
Predregistrácia sa odkladá až na zajtra, takže ešte chvíľku strpenia :)
 

DeletedUser

Hosť
Linteo kedy bude fórum na svet 28 lebo tu trochu spamujeme v otázkach :D
 

DeletedUser

Hosť
Crazed :D tak taktiku nepotrebuješ, ako ktorý no niektori, ano niektorí zasa nie.. :D proste si hrám svoje :P podlam na je to najlepšie. :) Takto vymišlaš taktiky niečo domrviš a si nahraný.. snad mi to výde, bo mám byť v robote takže... pôjdem asi neskorej hráť, abo skorej uvidim jak budem mať ešte.
 

DeletedUser15118

Hosť
Jeho otázka bola plodom dlhej chvíle, nebral by som to vážne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore