Zodpovedané Točiť/Netočiť

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16520

Hosť
Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať či mám točiť videá a tutoriály ďalej,
alebo sa mám na to vykašlať.
Tu je 1 tutoriál (môžem točiť aj LP ako to hrám):https://www.youtube.com/watch?v=OaxXm7FcIPU
Napište či sa vám to páči alebo nie.

Poprosím vás aj to napíšte... mne nevadí kritika °)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser31

Hosť
Určitě pokračuj, některým hráčům tvé rady mohou určitě poradit a hru zpříjemnit. Pokud by tvá videa byla pro hráče opravdu užitečná, určitě by nebyl problém občas nějaké tvé video propagovat přes oficiální facebookovou stránku naší hry. Držím palce, ať se daří...
 

DeletedUser16520

Hosť
Určitě pokračuj, některým hráčům tvé rady mohou určitě poradit a hru zpříjemnit. Pokud by tvá videa byla pro hráče opravdu užitečná, určitě by nebyl problém občas nějaké tvé video propagovat přes oficiální facebookovou stránku naší hry. Držím palce, ať se daří...

Ďakujem ti za vyjadrenie ... dúfamže bude aj o čom točiť °) lebo teraz mám prichystané o čom budem točiť na 2 dieli ale to nebude nič moc ...
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Bude onedlho akcia tak môžeš o tom natočiť povysvetľovať a tak :)
 

DeletedUser2

Hosť
Určite točiť, ale treba si dávať pozor, aby sa ti vo videu neobjavovali obrázky nahých slečien, ako to bolo v tomto :)
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
No tak to je pravda :D Pravdu povedať videl som iba prvú minútu a zrušil som to keďže grafické balíčky ovládam no mal by si si na to dávať pozor keďže to asi má byť určené mladším hráčom ktorí hru ešte veľmi neovládajú :D
 

DeletedUser

Hosť
No schválne ... Ja som si to pozrela celé a je to v pohode (až na tie reklamy dole, ktoré spomínal Linteo) ... :)
Len komentár by si mohol trošku opraviť v najbližšom videu, teda menovať veci ako napríklad: Skopírovaný text vložíme do riadka ako CSS adresa balíčka atď. aby sa hráči vedeli orientovať a aby to bolo trošku obmenené, než používať stále výrazy typu: Toto dáme tuto, a toto potom tuto ... :) Ono to na tom videu vidno kam to vkladáš, ale do pamäte sa potom uloží "toto" a "tuto" ... :) Trošku popracuj na komentároch a na obmeňovaní slovnej zásoby :)

Inak pokračuj, teším sa na nové video ;)
Veľa šťastia :)
 

DeletedUser16520

Hosť
.............
 
Naposledy upravené moderátorom:

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Na jeho mieste by som sa spýtal že čo sa ti nepáčilo a čo by mal podľa teba zlepšovať :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore