Zodpovedané Problém

  • Zakladateľ témy DeletedUser10607
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10607

Hosť
Zdravím, mám taký problém.. keď napr. chcem otvoriť úlohu, tak sa tá úloha začne točiť dokola (ten mini obrázok) a sa neotvorí, alebo napr. kliknem niečo staviať, a až po refreshi stránky sa mi ukáže že sa to stavia.. to isté s verbovaním..

Je možné že to je netom.. ale na NB mi to šlo v pohode taktiež na mobile..
viem že by bolo logickejšie sa spytať niekde na IT forum, ale ak by som im povedal o DK asi by nie každý vedel aký je problém, tak ak tu je nejaký IT frajerís, mohol by mi dať nejake navrhy, tipy, triky, hocičo s čím by som to "fixol", "opravil" ?

A tuna sa mi nechec hľadať či mal niekto taký problém :D
 

DeletedUser

Hosť
pravdepodobne to bude netom , skús reštartovať modem a prihlásiť sa
 

DeletedUser15118

Hosť
Chybu máte pravdepodobne vo svojom internetovom prehliadači.

Skúste si ho preinštalovať, prípadne aktualizovať na najnovšiu verziu. Taktiež Vám môže pomôcť, keď si na tom, ktorý používate, vymažete cookies. Ak problém pretrvá, skúste využiť iný prehliadač.
 

DeletedUser10607

Hosť
Chybu máte pravdepodobne vo svojom internetovom prehliadači.

Skúste si ho preinštalovať, prípadne aktualizovať na najnovšiu verziu. Taktiež Vám môže pomôcť, keď si na tom, ktorý používate, vymažete cookies. Ak problém pretrvá, skúste využiť iný prehliadač.

Skúšal som preinštalovať Google Chrome a Operu, nejde, skúšal som aj Mozillu Firefox.. Problém pretrváva, skúsim sa pohráť s modemom, káblami, nejak do nich pokopať.. :D
 

DeletedUser

Hosť
pokopať :D :D :D
Problém maš v java scripte, taktiež to robilo aj mne, dal som obnoviť systém a už to šlape, skús to aj ty, obnoviť systém treba 3 dni dozadu alebo niejako tak, ako sa minimálne bude dať

A daľšia vec jednému to tiež robilo a naištaloval si priehladač: Maxthon Cloud Browser a už mu to na nom nerobí a ide mu to tak ako má tak skús jednu z vecí, mne pomohlo to prvé, druhé som nemal za potrebu skúšať

PS: Tu je niečo o tom čo to robilo jednému hráčovi: http://forum.divoke-kmene.sk/showthread.php?9405-Po-kliknuti-na-tlacidlo-s-textom-Prihl%C3%A1senie-ma-neprihlasi
 

DeletedUser10607

Hosť
pokopať :D :D :D
Problém maš v java scripte, taktiež to robilo aj mne, dal som obnoviť systém a už to šlape, skús to aj ty, obnoviť systém treba 3 dni dozadu alebo niejako tak, ako sa minimálne bude dať

A daľšia vec jednému to tiež robilo a naištaloval si priehladač: Maxthon Cloud Browser a už mu to na nom nerobí a ide mu to tak ako má tak skús jednu z vecí, mne pomohlo to prvé, druhé som nemal za potrebu skúšať

PS: Tu je niečo o tom čo to robilo jednému hráčovi: http://forum.divoke-kmene.sk/showthread.php?9405-Po-kliknuti-na-tlacidlo-s-textom-Prihl%C3%A1senie-ma-neprihlasi

dik skusim tu prvu možnost, a novy prehliadac nechcem.. a nestacilo by iba preinstalovat javu?
 

ChoseXD

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
2
Mal som podobný problém, ale na druhý deň to už išlo :)
Takže som to ďalej neriešil.... :)
 

DeletedUser10607

Hosť
Cez ten Maxthon to ide normálne. Skúsim preinštalovať Javu.

EDIT:// Preinštalovanie Javy nepomohlo, skúsim ešte viac dokopať do káblov, resetovať modem, atp. Ale neviem, kebyže im zavolám tam do firmy? či nie je problém u nich? ale to asi nie ak by na NB a mobile ide v poriadku..

Alebo budem používať Maxthon, ale prečo to tak nefunguje? niekde musí byť problém
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mne sa to stalo ked som vymazal historiu cokie a caches a ešte neviem čo všetko, čistil som disky, a na druhy den to už nešlo ako malo

Neviem ak nechceš použivať nový priehladač tak skús dať obnoviť systém, vráti ty ho dozadu ale súbory ty ostanú, ak si inštaloval napríklad v ten deň winap tak ty možno bude robiť chyby a budeš ho musieť preinštalovať

Zatiaľ toľko k tomu viem, či sa to dá inakšie vyriešiť alebo kde sú chyby tak to asi ešte nikto nevie

Musíš asi ten druhý priehladač používať inakšie riešenie nevidím pokiaľ nechceš ten systém obnoviť
 

DeletedUser10621

Hosť
Nemáš nejaký doplnok vo všetkých prehliadačoch, ktorý by to mohol robiť ? :) Tiež som mal nedávno taký problém na mobile, no vyriešil sa sám...
Internetom to nebude, pretože buď by fungoval alebo nie :)
 

DeletedUser10607

Hosť
Mne sa to stalo ked som vymazal historiu cokie a caches a ešte neviem čo všetko, čistil som disky, a na druhy den to už nešlo ako malo

Neviem ak nechceš použivať nový priehladač tak skús dať obnoviť systém, vráti ty ho dozadu ale súbory ty ostanú, ak si inštaloval napríklad v ten deň winap tak ty možno bude robiť chyby a budeš ho musieť preinštalovať

Zatiaľ toľko k tomu viem, či sa to dá inakšie vyriešiť alebo kde sú chyby tak to asi ešte nikto nevie

Musíš asi ten druhý priehladač používať inakšie riešenie nevidím pokiaľ nechceš ten systém obnoviť

to som samozrejme skúšal hneď ako prvé.. vyčistil som disk C to je ten hlavný či ako to nazvať.. a mal som tam len 15Gb volnych zo 45, terza mam nejak 17-18gb,

a ako ten ysstem obnovim? pouzivam Windows Vistu.. viem NiNiNiNika ale tak .. :D

Nemáš nejaký doplnok vo všetkých prehliadačoch, ktorý by to mohol robiť ? :) Tiež som mal nedávno taký problém na mobile, no vyriešil sa sám...
Internetom to nebude, pretože buď by fungoval alebo nie :)

Napadá ma ADblock, neviem či ho mam na vsetkych prehliadačoch, ale možné to je, inštaloval som to nedávno, alebo INNOGAMES toolbar. :D ale nepouzivam ho, mam ho vypnuty..
 

DeletedUser

Hosť
Obnoviš systém tak že dáš: štart > napíšeš tam: obnoviť počítač do predošlého stavu > klikneš na to a daľej by si už mal zvladnúť sám

Ale nieje to 100% že ty to pôjde, mne to tak napravilo, či to spraví aj tebe neviem malo by ale negarantujem tak radšej neskúšaj
Mne to pomohlo či to pomôže aj tebe to fakt neviem

Musíš si zvyknúť na ten nový priehladač ;)
 

DeletedUser10607

Hosť
Ok už sa to nejak ,,samo,, opravilo.. :) a už funguje tak ako fungovalo. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore