Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser10621

Hosť
• Nahradené a pridané niektoré obrázky v budove socha a pri pozývaní priateľov do hry

Všetky obrázky su také ako predtým :)
 

DeletedUser

Hosť
no ako to už je nasadené tá verzia .. tak na sk14 .. nemám prémko tak ked prejdem s myšou na náhlady tak mi vyskočí okno ako keby som mal premko že kombinované atd .. ale nič .. bude to opravené alebo to je chyba a vobec to nemá byt .. ?
 

DeletedUser9188

Hosť
Na svete 18 aj mne to tak ukazuje ale na svete 16 nie tak je to asi chyba
 

DeletedUser

Hosť
Já už nový verze ani nesleduju, bo na CZ forum nelezu a tady je mi to k ničemu.
 

DeletedUser

Hosť
mne zase neide zmenit meno dediny na sk 17, vsade som si vzdy daval na začiatok Šľak_ a teraz mi vykazuje toto Meno dediny (Šľak_TVL 006) obsahuje neplatné znaky.
 

DeletedUser6719

Hosť
Sa chcem opýtať od ktorej verzie sa zmenilo v hre to ,že pri 15.000 bodoch dostanete zadarmo PU nie na 3 ale zas na 7 dní? díky.. je to dobrá zmena,len ma zauima pri ktorej verzii k nej došlo..napíšte mi spravou
 

DeletedUser

Hosť
A nie je to jedno? Tiež nevieme kedy presne to bolo pridané do hry...
 

DeletedUser

Hosť
nová grafika surovín

môžem vedieť ako je to myslené? čo konkrétne bude nové graficky čo sa týka surovín a nieje k dispozícii aj nejaký screen?.. k tej verzii od 24. 9. 2012
 

DeletedUser2

Hosť
Úprimne napíšem, že netuším ani ja. Pravdepodobne ikona pre suroviny alebo vážne neviem. Ďalšie obrázky žiaľ nemám. :(
 

DeletedUser10621

Hosť
Zmenili sa ikonky :)

scaled.php
 

DeletedUser12222

Hosť
mobil-divoke

Tak toto spravili velmi dobre....ked som chodil ja na divoke (na mobile) tak sa mi vsetko ovladalo blbo....ale toto teraz spravili veeelmi dobre......DK team: Dobre že ste nevymysleli nejaku somarinu ;) ;) ;) ale keby ste spravili tak by som vas zabil s :meciar: :D :D :D :D :D :D :D :D
 

DeletedUser12222

Hosť
môžem vedieť ako je to myslené? čo konkrétne bude nové graficky čo sa týka surovín a nieje k dispozícii aj nejaký screen?.. k tej verzii od 24. 9. 2012

ale pozri sa na mobilnu verziu jak bude vyzerat......sa pozri hore a tam mas ze kolko je suriek a ten obrazok vedl toho kde je napisane ze kolko mas suriek
 

DeletedUser10621

Hosť
Budú aj novšie smajlíky na fóre ? :) myslím obrázok dreva, hliny, železa a obyvateľstva :)
 
Hore