Mapy & štatistiky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10190

Hosť
čmelo?
ty si dneska pil? :D

lebo robíš iba blbosti v tento deň :D
 

DeletedUser

Hosť
nuz tu statistiku co dal on vytvorili hlavne hraci nv proti nasim par zial :( ale voci tosu to ide stale zatial dobre :)
 

DeletedUser

Hosť
keď pozerám tie vaše štatistiky skúsil som si spraviť svoju...viď výsledok :
Side 1:
Tribes: ~TOS~, ~TOS²~, ~TOS³~, *N-V*2
Side 2:
Tribes: -ToD-, -ToL-, = PW =

Timeframe: Posledných 48 hodín

Všetky dobytia oproti opačnej strane:

Strana 1: 44
Strana 2: 15
Rozdiel: 29

chart


Bodová hodnota všetkých dobytí proti opačnej strane:

Strana 1: 381,008
Strana 2: 130,089
Rozdiel: 250,919

chart
 

DeletedUser6765

Hosť
Cmelak ja som sem dávno také stats nehodil, prakticky odvtedy odkedy ste za to skákali, skôr Vaši ich sem zvyknú dávať stále...a teraz vyzeráš ako dement ty :D A premňa za mňa si možme do dementov nadávať do rána. :D Ak ťa to baví....tu som chcel len poukázať že papagaj si serie do huby...vodu káže vino pije....nemám rád keď niekto za niečo na niekoho útočí a nakoniec robí to isté...je to dosť divné...
 

DeletedUser10190

Hosť
Ale mohli by ste trošku zamakať...

Side 1:
Tribes: -ToD-, -ToL-, = PW =
Side 2:
Tribes: ~TOS~, ~TOS²~, ~TOS³~, *N-V*2

Timeframe: Navždy

Všetky dobytia oproti opačnej strane:

Strana 1: 941
Strana 2: 693
Rozdiel: 248

chart


Bodová hodnota všetkých dobytí proti opačnej strane:

Strana 1: 8,013,692
Strana 2: 5,971,005
Rozdiel: 2,042,687

chart


a toto je stále zaujímavé...

Side 1:
Tribes: ~TOS~, ~TOS²~, ~TOS³~
Side 2:
Tribes: ~TOS~, ~TOS²~, ~TOS³~

Timeframe: Posledných 48 hodín

Všetky dobytia:

Strana 1: 219
Strana 2: 219
Rozdiel: 0

chart


Všetky dobytia oproti opačnej strane:

Strana 1: 96
Strana 2: 96
Rozdiel: 0

chart


Bodová hodnota všetkých dobytí:

Strana 1: 1,554,010
Strana 2: 1,554,010
Rozdiel: 0

chart


Bodová hodnota všetkých dobytí proti opačnej strane:

Strana 1: 864,165
Strana 2: 864,165
Rozdiel: 0

chart
 

DeletedUser6765

Hosť
Máš pravdu, tie krátkodobé štatistiky sú len odrazom aktuálnej formy...a sú zavádzajúce...dôležité a presné sú celkové.
 

DeletedUser10621

Hosť
Zbytočné hádky a hádky ...

Papagaj, ak ti robí radosť dávať sem štatistiky 48 hodinové, tak nech sa páči :)
Lepšie by bolo ak by si sem dal štatistiky zo 7dní, 14dní, 30dní, poprípade aj od začiatku vojny ak medzi vami nejaká je.
Inak tu potom si nadávate do dementov kto tu koľko hodinové štatistiky dal, a dk sú o zábave, nie o nadávaní že ten je taký a ten zasa hentaký :)
 

DeletedUser

Hosť
teraz je bytka o neaktyvnych hranicnych hraco... co je dost dolezite a my mame tu smolu ze prave nasi dvaja hrac su ty neaktyny :( tak neviem o com tu kecate.... vojnu nevyhrava nikto lebo bojuje sa o neaktyvnych... vojna zacne az ked sa ty blbci preberu a tak sa bude utocit na aktyvnych a potom uvidime kto je lepsi :paladin::paladin:
 

DeletedUser6765

Hosť
Mikitovic zase su raz niečo nepochopil ... ale nevadí už sme si na teba zvykli....


Písal som že pôsobí divne keď najskôr zhadzuje tých čo sem dali 48 hodinové stats a potom ich sme bez ostychu zavesí sám...už chápeš? Ja nerobím nič čo vyčítam inému....takže pri mne nemôžeš použiť vodu káže víno pije...tak hádam už vieš kedy môžeš uplatňovať tamto slovné spojenie.
 

DeletedUser11345

Hosť
Mikitovic zase su raz niečo nepochopil ... ale nevadí už sme si na teba zvykli....


Písal som že pôsobí divne keď najskôr zhadzuje tých čo sem dali 48 hodinové stats a potom ich sme bez ostychu zavesí sám...už chápeš? Ja nerobím nič čo vyčítam inému....takže pri mne nemôžeš použiť vodu káže víno pije...tak hádam už vieš kedy môžeš uplatňovať tamto slovné spojenie.

Nic si z toho nerob, on nikdy nic nechape :). Presne ako pises "Uz sme si na to zvykli" :)
 

DeletedUser

Hosť
Mikitovic zase su raz niečo nepochopil ... ale nevadí už sme si na teba zvykli....


Písal som že pôsobí divne keď najskôr zhadzuje tých čo sem dali 48 hodinové stats a potom ich sme bez ostychu zavesí sám...už chápeš? Ja nerobím nič čo vyčítam inému....takže pri mne nemôžeš použiť vodu káže víno pije...tak hádam už vieš kedy môžeš uplatňovať tamto slovné spojenie.

kritizoval si druhých za to čo si sám spravil.
si ako nela z paradize :D
vzdy po tvojom za každú cenu.
a v ták pod tebou to iste.pochopil som veľmi jasne a zreteľne.keď budeš starší možno pochopiš aj ty
 

DeletedUser6765

Hosť
Po mojom nemusí byť vždy..ale povwedz, čo som spravil také čo som predtým vyčítal iným....a prestaň ma obviňovať z toho čo nerobím, lebo to začnem nahlasovať ako urážky...

Ty rozlišujš hráčov na modrých a červených...keď som bol tvoj spojenec na svete 9 tak si nemal so mnou žiadny problém...teraz som zase nepriateľ tak som rzazu zlý....spamätaj sa, pôsobí to divne keď takto škatulkuješ a až moc žiješ hrou.
 

DeletedUser

Hosť
Po mojom nemusí byť vždy..ale povwedz, čo som spravil také čo som predtým vyčítal iným....a prestaň ma obviňovať z toho čo nerobím, lebo to začnem nahlasovať ako urážky...

Ty rozlišujš hráčov na modrých a červených...keď som bol tvoj spojenec na svete 9 tak si nemal so mnou žiadny problém...teraz som zase nepriateľ tak som rzazu zlý....spamätaj sa, pôsobí to divne keď takto škatulkuješ a až moc žiješ hrou.

ako spojenec si bol ok a nemal som problém a len som ti chcel povedať jedno :
popísal si niečo čo si sám spravil a potom zkritizoval za to druhých.
neustále tu taháš papagája do vecí ktoré tu spravili na svete 50% hráčov a nikto si ich nevšíma a sám o nich nepíšeš.
melieš tu zrno ktoré je pomleté a stále to isté.
ani v jednej veci som ťa neurazil jedine ak si sám myslíš že som lama a hrám to 3 roky ako vedšina tu.to by som bral skôr ako za urážku voči mne keď píšeš za čo by si ma chcel nahlasiť.
hrám to dlho a viem čo sa môže a čo nie.
a viem posúdiť čo je dobré a čo zlé sám.
obaja vieme ako to chodí na DK tak prr zasa ...

Ty rozlišujš hráčov na modrých a červených.
samozrejme ano ale si snimi píšem ak sú na úrovni a vidím že nie falošne.ak by ano má blok v os a hotovo....
ináč ich beriem ako hráčov a meniť to nebudem.tiež je to človek.
podstatné je pre mna len jedno.aby ma neklamal.

škatulkuješ a až moc žiješ hrou
vidíš a tu je tá vec o ktorej tu márne stále píšem.
jeden povedal a je poňom.chytí sa toho druhý a už je to ako hotová vec.

túto hru hrám tak ako ty a hocikto druhý.raz som tu a druhý krát zasa niekde inde.hra ma baví a vždy bavila ale nikdy som nijako nepísal že ten je taký a on zasa taký.
máme rozdielne len názori charakteru že ja poviem to čo mám na mysli a ostatný prikivujú a za chrbátom je to iné.
jeden píše to a pritom je to ináč.
si naozaj myslíš že keby som mal kydať na niekoho žeby som z toho niečo mal ?
teda keď to zhrniem v kmenoch čo som pôsobil to bolo vždy na úrovni a nikdy nikto nepísal o niekom somariny a pritom si píše sním ako veľký brat vinetou.
vieš čo vidím posledné 3 roky ?
u nás ako vždy klasika.rozumné reči a max slová útočí ten a ten a zo slušnostou.
a druhá strana ?
drby,klepy,urážky a takéto druhy slovíčok.

ako neviem čo by som mal na to povedať ale príklad máme v kmeni pár hráčov čo sami len proti mne hrali a majú iný názor.a vieš prečo ?
pretože nehráme falošne ale čestne a sme im to dokázali.
keď sa hrá tak naplno a zo všetkým.nemáme problémi písať z hoci kým a nikoho slabšieho neberieme tak ako sa popísalo.
a dalo by sa popísať toho viac.

a naj čo je fascinujúce ma vždy dojíma že tu sa pár hráčov hrá na kaprov ale nepriznajú skutočnosť aký su oni.
všade je mikitovic lama ...všeobecne známe ale všade pokoril svet kde hral.teda aspoň na 80%.
aktivita robí svoje a nehovoriac o pomôckách ktoré nevyužívam a sú tu a tiež sa dá menovať kto a prečo je niekto u mna lama.
no som charakter a nemienim menovať ,nikoho tu napádať prečo takto hrá a prečo sa hrá na kapora.
no nevozte sa pomne keď obhajujem.nenapádam ale obhajujem.

keby sa tu písalo k veci ani toto tu nepíšem.zasa sloho lebo ako niekto napísal mám času a som nezamestnaný a nemám priateľku alebo ženu.

chlapci moji pekný či špatný :)
prácu mám a dúfam že sa podarí aj vám
a ženu taktiež ... 12 rokov tak to vám tiež prajem.

a krowky....
písal som ti aby si bol objektívny a nebol si.

teraz ako to tu chdí budem zasa ten čo tu takto píše.
stavím sa že sa ozve hneď buď prvý alebo druhý jeden adept :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore